Yeni İndirimli Fiyat! FiiO - M11 Plus ESS MQA ETKİN MÜZİK ÇALAR Daha Büyük Görüntüle

FiiO - M11 Plus ESS MQA ETKİN MÜZİK ÇALAR

MPP0005-02

New product

M11Plus ESS müzik çalarda, akıllı telefon benzeri sorunsuz bir deneyim sunabilen 4 büyük / 4 küçük çekirdek mimarisine sahip bir Snapdragon 660 bulunur. 【Yüksek Performanslı ES9068AS*2】M11Plus müzik çalar, müziğinizi yeniden keşfetmenizi sağlayacak benzersiz, yumuşak ve doğal çekiciliğe sahip, şu anda üretim dışı olan 2 ES9068AS DAC yongasıyla donatılmıştır. 

Daha Fazla Detaylar

5 Öğeler

15 055,08 ₺

-15%

17 711,86 ₺

Daha Fazla Bilgi

 【Tam dengeli THX AAA-78*2】 THX AAA Frontier serisinin THX AAA-78 amfileri, sanki kayıt stüdyosundaymış gibi, aslına uygun olarak restore edilmiş ve ses sahnesine yerleştirilmiş her son ses ve ayrıntıyı deneyimlemenizi sağlayacaktır. 【Yeni Android 10 sürümü】 M11Plus mp3 çalar, FiiO'nun Android 10 sürümünün ilk yinelemesini içerir. Karanlık mod, gece modu ve üç gezinme seçeneği gibi yeni işlevler, medya deneyiminizi daha da geliştirmenin yeni yollarını sunar. 【MQA 8x kod çözme desteği】 M11Plus bluetooth mp3 çalar, 8x modunda MQA parçalarının kodunu çözmeyi destekler - yönetilebilir dosya boyutlarında yüksek örnekleme oranlarıyla zengin, ana kalitede ses üretimine izin verir. 【All to DSD 】All to DSD teknolojisi, önceki nesle kıyasla %30 daha düşük güç tüketimi, daha az istenmeyen harmonik ve daha yumuşak, daha saf bir sesle artık 3. neslinde. Daha fazla özellik: 11.5 saat pil ömrü+2,5 mm/3,5 mm/4,4 mm kulaklık çıkışları + İki yönlü LDAC Bluetooth + İki yönlü Type-C + USB Ses/DAC + SPDIF çıkışı + QC4.0 hızlı şarj + 2,4/5G WiFi + DLNA + WiFi dosya aktarımı + FiiO Link + AirPlay

FiiO Yeni Çıkan Yüksek Çözünürlüklü Ses Oynatıcı ----- M11 Plus

M11Plus ess

M11Plus LTD ve M11Plus arasındaki fark nedir?

Aslında neredeyse hepsi aynı, M11 Plus müzik çaların DAC yongaları 2 adet yüksek performanslı ES9068AS ile donatılmıştır. Ve M11 Plus LTD oynatıcı, şu anda üretim dışı olan 2 AK4497EQ DAC yongasıyla donatılmıştır. M11 Artı: SNR≥130dB; THD+N %0,0001'dir (A ağırlıklı). M11 Plus LTD: SNR≥120dB; THD+N %0,0006'dır (A ağırlıklı).

.

FiiO M11Plus

Android 10

Karanlık modu, hareketleri ve Apple Music, Amazom music...vb. gibi üçüncü taraf akış uygulamalarını destekler.
FiiO M11Plus
Android 10
 
FiiO M11Plus

Yüksek çözünürlüklü kablosuz ses

 

FiiO M11Plus

Efsanevi sekiz çekirdekli Snapdragon 660

 

FiiO M11Plus

Verimli ES9068AS DAC

fiio m11plus

3. nesil Hepsi - DSD teknolojisi

FiiO tarafından geliştirilen All to DSD teknolojisi, önceki nesle kıyasla %30 daha düşük güç tüketimi, daha az istenmeyen harmonik ve daha yumuşak, daha saf bir sesle artık 3. neslinde.

fiio m11plus
THX AAA-78*2 kulaklık amfisi
 
fiio m11plus

Yeni parazit önleyici devre tasarımı

 

fiio m11plus
Yepyeni DAPS (Dijital Ses Arıtma Sistemi)

 

fiio m11plus

3. nesil Hepsi - DSD teknolojisi

fiio m11plus

Benzersiz hepsi bir arada ses düğmesi + dokunmatik panel Yükseltilmiş karbon fiber ses paneli, ses düğmesi + dokunmatik panel tasarımıyla birlikte gelir. Bu ses paneli yalnızca daha az yer kaplamakla kalmaz (diğer bileşenler için daha fazla yer bırakır), aynı zamanda düğmelerle hassas ayarlamalar veya dokunmatik panel üzerinde kaydırarak rahat bir ses değiştirme deneyimi sunar. Desteklenen 5 ses ayarı yöntemi: Panelde kaydırma, düğmeler, dokunmatik ekran, FiiO Link ve Bluetooth uzaktan kumanda

fiio m11plus

Büyük 6000 mAh pil

 
fiio m11plus
2.5/3.5/4.4mm
 
fiio m11plus
Etkileşimli akıllı ses sistemi
 
FiiO M11Plus

Kısayol düğmesi ve FiiO'nun 6. nesil petek tasarımı ile

FiiO M11Plus

Global MQA 8x kod çözme desteği M11 Plus kayıpsız oynatıcı, 8x modunda MQA parçalarının kodunu çözmeyi destekler ve USB DAC modunda MQA Renderer'ı destekleyerek zengin, ana kalitede ses üretimi sağlar.

FiiO M11Plus

Global MQA 8x kod çözme desteği

 
FiiO M11Plus

Her türlü kulaklık için

 

FiiO M11Plus
Araba sesi için

 

FiiO M11Plus
Tüm durumlar için beş mod
FiiO M11Plus

Göz kamaştırıcı elmas kesim dokulu sırt Cihazın geri kalanının cesur agresifliği ile kontrast oluşturan, arka kapağın hassas, zarif elmas kesim dokusu. Işığın kırılması nedeniyle arka kapağa farklı açılardan bakmak, muhteşem ve keyifli bir estetik için farklı görünümler üretir.

FiiO M11Plus
Göz kamaştırıcı elmas kesim dokulu sırt
 
FiiO M11Plus
5.5 inç ekran
 
FiiO M11Plus
Hi-Res Audio ve Hi-Res Audio Kablosuz sertifikalı.
 
FiiO M11Plus

Kaliteli aksesuarlar M11PLUS Oynatıcı için FQA

S1. Oynarken sıcaklığı hissediyor musun?

A. Başlangıçta, "ALL to DSD" işlevinin etkin olup olmadığını kontrol edin. Çünkü bu işlev büyük miktarda bilgi işlem kaynağı gerektirir. CPU'nun tamamen çalışır durumda olması gerekir. Güç tüketimi en yüksek seviyeye ulaşacak ve büyük miktarda ısıya neden olacaktır. Bu durumda, "ALL to DSD" işlevini kapatın. B. Ayrıca, dahili akıllı şarj yönetim devresi de elektronik ürünleri şarj etme sürecinde çok fazla güç tüketecektir. Oynatıcı aynı anda müzik çalıyorsa. Isı normalden fazla olacaktır. Genellikle şarj olurken kullanılması tavsiye edilmez. C. Ek olarak, deri kılıf ve koruyucu kılıf kullanımı oynatıcının ısı dağılımını etkileyecektir. Ve sıcaklık biraz daha yüksek olacak. D. Son olarak, oynatıcı yüksek ses kalitesi elde etmek için çok fazla güç tüketen iki AK4497 yongası kullanır. Çalışırken diğer yongalardan daha fazla ısı üretir. Bu nedenle, oynatıcı normal çalışırken de ısı yayacaktır.

S2. M11 Plus AirPods'a bağlıyken ses seviyesi çok düşükse ne yapılabilir?

A. Ayarlar->Telefon hakkında'ya gidin ve Geliştirici modunu etkinleştirmek için sürekli olarak "Yapı numarası"na 7 kez dokunun. B. "Mutlak sesi devre dışı bırak"ı kapatmak için Ayarlar-Sistem-Geliştirici seçenekleri menüsüne dönün. C. Bluetooth bağlantısını kesin ve yeniden bağlayın.

S3. M11 Plus harici bir dekodere nasıl bağlanır?

USB ses dijital çıkışını destekliyor mu? M11 Plus, USB sesini destekler. Ayar adımları aşağıdaki gibidir. A. M11 Plus'ın FiiO Music uygulamasında "USB çıkışını" etkinleştirin. B. M11 Plus ve harici kod çözücüyü bağlamak için bir OTG kablosu kullanın. C. M11 Plus'ı bir USB dijital çıkış aygıtı olarak kullanmak için FiiO Music uygulamasını veya diğer müzik uygulamalarını açın. Not:Piyasadaki kod çözme cihazlarının çoğunu destekler. Desteklenmeyenler için FiiO Music uygulamasında USB çıkışını kapatabilir veya FiiO Music uygulamasından çıktıktan sonra USB cihazını çıkarıp yeniden takabilirsiniz.

S4. M11 Plus'ı bir bilgisayara bağladıktan sonra depolama/SD kartına nasıl erişilir?

(1) Windows bilgisayarlar için sürücüsüzdür. M11 Plus'ı verilen USB kablosuyla bilgisayara bağladıktan sonra, sürücü otomatik olarak yüklenecektir. Ardından FiiO M11Plus diski doğrudan bilgisayarda görülebilir. (2) Mac bilgisayarların bir sürücüye ihtiyacı vardır. A. M11 Plus'ı Mac bilgisayara bağladıktan sonra, masaüstünde beliren "NO NAME" klasörünü tıklayın-Mac->Mac/MAC OS MTP Client-Android File Transfer.dmg'yi çift tıklayın. "Android File Transfer.dmg" dosyasını bilgisayarın masaüstüne sürükleyin. B. "Android Dosya Aktarımı" dosyasını "Uygulamalar" klasörüne sürükleyin ve kopyalamanın tamamlanmasını bekleyin. C. "Uygulamalar"a girin ve "Android Dosya Aktarımı"na çift tıklayın. Ardından, M11 Plus'ın veya Micro SD kartın dahili deposunda depolanan dosyaları yönetebilirsiniz. Notlar: M11 Plus klasörü, aynı bilgisayara tekrar bağlandığında doğrudan açılır.

S5. Üçüncü taraf uygulamaları nasıl yüklenir?

Cep telefonlarına benzer uygulamaları yüklemenin iki yolu vardır. A. Cihazı geçerli bir WiFi'ye bağladıktan sonra, uygulamayı doğrudan indirip yüklemek için FiiO market, Google Play veya diğer uygulama marketlerine gidin. B. Yerel kurulum: APK dosyasını M11 Plus'a kopyalayın. Dosyayı bulmak ve yüklemek için dosya yönetimi menüsüne gidin.

S6. Sistem çökerse veya donarsa ne yapmalıyım?

Sistemin çökmesine veya donmasına yardımcı olup olmayacağını görmek için aşağıdaki önlemleri izleyin: 1. [Yeniden başlatmaya zorla] Lütfen "FiiO" logosu görünene kadar güç düğmesini yaklaşık 10 saniye basılı tutun. 2.[Bir LOG dosyasını çıkartın] Özel yazılım sorunları için lütfen kök dizinin altındaki bir LOG dosyasını çıkartın, sıkıştırın ve ana sayfaya kopyalayın. Ve sonra analiz için bize gönderin. Klasörün adı: fiio_log 3.[Şarj edilemedi veya açılmadı] A. Şarj olurken güç düğmesini yaklaşık 10 saniye basılı tutun. B. Diğer güç adaptörlerini ve şarj kablolarını deneyin.

C. Cihazınızın pili aşırı kullanılmış olabilir, bu nedenle düşük akım gücüyle yenilenmesi gerekir. 2 saatten fazla bilgisayar üzerinden şarj etmeniz ve ardından açılıp açılmadığını görmek için şarj kablosunu çıkarmanız önerilir. D. Sorun devam ederse, lütfen cihazı 2 ila 3 gün bir kenara bırakıp tekrar şarj edin. Bazen sistemi takılabileceğinden, cihazın gücü bittiğinde normale dönüyordu. 4. Şifremi unutursam ne yapabilirim? Parolayı unutursanız, cihazın fabrika veri moduna sıfırlanması gerekir. Önce cihazı kapatın. Güç kaynağı için bir USB kablosu takarken duraklat/oynat düğmesini basılı tutun. Aç onu. Kurtarma moduna girecektir. Ekranda, "Verileri sil/fabrika ayarlarına sıfırla-Tamamlanana kadar Evet'i seçin. Ardından, cihazı başlatmak için "Sistemi şimdi yeniden başlat"ı seçin. Notlar: 1. Menüyü seçin: fiziksel düğmeleri kullanın (önceki/sonraki parça) 2. Onaylayın: güç düğmesine kısa basın

Yorumlar

Taksit

Bir Yorum Yaz

FiiO - M11 Plus ESS MQA ETKİN MÜZİK ÇALAR

FiiO - M11 Plus ESS MQA ETKİN MÜZİK ÇALAR

M11Plus ESS müzik çalarda, akıllı telefon benzeri sorunsuz bir deneyim sunabilen 4 büyük / 4 küçük çekirdek mimarisine sahip bir Snapdragon 660 bulunur. 【Yüksek Performanslı ES9068AS*2】M11Plus müzik çalar, müziğinizi yeniden keşfetmenizi sağlayacak benzersiz, yumuşak ve doğal çekiciliğe sahip, şu anda üretim dışı olan 2 ES9068AS DAC yongasıyla donatılmıştır. 

Taksit
Taksit

4 other products in the same category: