FiiO Android M11 Pro Hi-res Music MP3 Player

MPP0014

New product

Fiio M11 Pro Android tabanlı taşınabilir üst düzey mp3 player.

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

5 593,22 ₺

Daha Fazla Bilgi

1

1

2

3

4

Samsung Exynos 7872

Kullanıcının harika ve güçlü bir deneyim yaşamasını sağlamak için, Snapdragon 625 ve Kirin 659 yerine M11 Pro'ya güç vermek için altıgen çekirdekli Samsung Exynos 7872 SoC'yi seçtik.

Çift AK4497 DAC

M11 Pro'nun içinde müziğinizi çözen iki AKM AK4497 DAC var. AK4493 selefi ile karşılaştırıldığında, AK4497EQ daha iyi özellikler ve fark edilir derecede gelişmiş ses kalitesi getiriyor.

Çift bağımsız kristal osilatör

M11 Pro'nun içinde, Japonya merkezli Rive Electec'in iki bağımsız düşük faz gürültülü kristal osilatörü bulunur, herhangi bir ses işleme yaparken herhangi bir bozulmayı azaltabilir ve ses sinyallerinin saflığını sağlar.

Tam dengeli THX AAA Amplifikatör

Tamamen dengelenmiş THX AAA-78 amplifikatör ile daha güçlü bir çıkış, daha verimli, daha az gürültü ve bozulma sağlayabilir

5

6

7

8

Gerçekten kayıpsız çalma için MQA kod çözme

M11 Pro, MQA parçalarının 8x modunda kodunun çözülmesini destekler. Olağanüstü kalite için ultra yüksek çözünürlüklü kayıpsız oynatma sağlayabilir.

Kablosuz Hi-Fi

M11 Pro, Bluetooth desteği ile SBC / aptX / aptX HD / LDAC / LHDC Bluetooth formatını iletebilir ve belirli formatları alabilir.

2.5 / 3.5 / 4.4mm kulaklık çıkışları

M11 Pro, 2,5 mm ve 4,4 mm dengeli çıkışların yanı sıra 3,5 mm tek uçlu çıkış sağlar. M11 Pro ile hantal adaptörlere gerek yok - sadece kulaklıklarınızı doğru çıkış jakına takın!

2,4 / 5GHz çift bant Kablosuz

M11 Pro’nun çift bantlı Wi-Fi radyosu ile, özellikle 2,4 GHz Bluetooth paraziti önlemek için 5GHz bandında Wi-Fi kullanırken daha iyi sinyal gücü ile daha hızlı ve daha kararlı bağlantılar bekleyebilirsiniz.

9

10

11

12

3GB RAM + 64G depolama

Çok sayıda 3GB RAM sorunsuz çoklu görev sağlarken, 64GB depolama artı Bir micro-SD kart yuvası (2 TB karta kadar desteklenir) binlerce kayıpsız müzik depolayabileceğiniz anlamına gelir.

Hızlı şarj

Hızlı Şarj 2.0 ve MediaTek Pump Express hızlı şarj sayesinde tam şarj olması 2,5 saat sürer. 4370 mAh yüksek voltajlı pil ile M11 Pro, 9,5 saate kadar sürekli müzik çalabilir ve 1320 saate kadar derin uyku bekleme moduna alınabilir.

Android işletim sistemini aç

M11 Pro, Android 7.0'ın tamamen özelleştirilmiş bir sürümüne sahiptir. FiiO Müzik uygulaması, hem müziğinize kolay erişim sağlayan bir kullanıcı arayüzü hem de mümkün olan en yüksek ses kalitesi için özel bir kod çözme algoritması ile müzik tutkunları için tasarlanmıştır. * Lütfen Apple Müzik, Google Play ve Google Play ile ilgili hizmetlerin M11 Pro'da mevcuttur.

FiiO Bağlantısı

Telefonunuzu ve M11 Pro'yu Bluetooth aracılığıyla FiiO Link işlevine bağladıktan sonra, M11 Pro'yu telefonunuzla uzaktan kontrol edebilir ve o anda ne oynadığını görüntüleyebilirsiniz.

13

14

15

16

DLNA / AirPlay / Wi-Fi dosya aktarımı

O kadar çok müziğiniz var mı? Daha sonra bunları PC veya NAS'ınız için DLNA veya iOS cihazlar için AirPlay ile en üst düzeyde rahatlık için oynatın.Özellikle Wi-Fi dosya aktarımını kullandığınızda oynatıcıyı bir USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlama zahmetinden kurtarın. 

USB DAC

M11 Pro, dijital sinyalleri hem alabilen hem de iletebilen modern USB Tip-C simetrik konnektörü benimser. Ayrıca 384kHz / 32 bit sesi destekleyen asenkron USB DAC'yi destekler.

TÜM DSD'YE

Değiştirilebilir ALL TO DSD işlevselliğiyle, tüm PCM ses sinyalleri dijital-analog dönüştürme işlemi sırasında DSD formatına dönüştürülecek ve böylece farklı ama doğal ve net bir ses deneyimi yaşanacaktır.

Dinamik EQ

M11 Pro, artı veya eksi 12dB'ye kadar ayarlamaları destekleyen yepyeni bir 10 bant dinamik EQ'ya sahiptir. Dahili pop, blues, klasik, caz, rock, dans, metal ve vokal ekolayzer ön ayarlarını dinleyin veya kendi EQ ayarlarınızı özelleştirin.

M11 Pro -FAQ için teknik destek

1.M11 Pro, yüksek ses kalitesi elde etmek için çok fazla güç tüketen iki AK4497 yonga kullanır. Çalışırken diğer yongalardan daha fazla ısı üretir. Bu nedenle, M11 Pro normal çalışırken ısı yayar

M11'in pil kapasitesi 4370mA iken M11 3800mA'dır. Bununla birlikte, DAC çipi AK4497 daha fazla güç alır, bu nedenle M11pro'nun pil ömrü daha kısadır

Not * Lütfen Apple Music, Google Play ve Google Playrelated hizmetinin M11 Pro'da mevcut olmadığını lütfen unutmayın

Sistem çökerse veya donarsa ne yapmalıyım? Yeniden başlatmayı zorlamak için lütfen güç düğmesini ve yürüt düğmesini yaklaşık 10 saniye basılı tutun. Bu işe yaramazsa, lütfen fiio destek ekibine posta gönderin

1. M11 PRO'yu bilgisayara bağladıktan sonra depolama / SD karta nasıl erişebilirim?

M11 PRO, MTP protokolünü kullanır ve MTP sürücüsü yüklenene kadar düzgün bir şekilde tanınamadı. M11 PRO'yu bilgisayara bağlayın, "FiiO MTP Sürücüsü" adlı diski açın; Ardından, Windows bilgisayarlar için, "Windows" klasöründeki "SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones_1590.exe" dosyasını bilgisayardaki yerel bir klasöre (masaüstü gibi) kopyalayın ve yüklemek için çift tıklayın; Mac bilgisayarlar için, "MacOS MTP İstemcisi" klasörü altında depolanan sürücüyü yükleyin. Bundan sonra, M11 PRO'nun depolama alanına veya SD kartına erişebileceksiniz.

2. USB DAC işlevini nasıl kullanabilirim?

Öncelikle USB modunu USB DAC olarak değiştirin (Ayarlar -> Ses -> USB modunu değiştirmek veya girmek için açılır kısayollar menüsünde 'Depolama' simgesine dokunun). Bundan sonra, M11 PRO'yu USB yoluyla bilgisayara bağlayın ve USB DAC olarak kullanın. (Windows bilgisayarlarda kullanmadan önce, fiio web sitesinden indirilebilen DAC sürücüsünü de yüklemeniz gerekir; Mac bilgisayarlar için sürücü gerekmez).

3.M11 PRO'nun Bluetooth alıcı işlevi nasıl kullanılır?

Öncelikle, lütfen Ayarlar -> Bluetooth bölümünde Bluetooth'u açın. 'Bluetooth kod çözme amplifikatörü modu' devre dışı bırakılmışsa, lütfen etkinleştirin, ardından Bluetooth'u kapatıp tekrar açın. Bundan sonra, M11 PRO'yu bir Bluetooth verici cihazına alıcı olarak bağlayabilirsiniz.

M11 PRO hangi Bluetooth codec bileşenlerini destekler? Ve kodek nasıl değiştirilir

M11 PRO, HWA, LDAC, aptX-HD, aptX ve SBC kodekini destekler. HWA kodekinin FiiO Müzik ayarlarında değiştirilmesi gerekirken, diğerleri sistem Ayarları -> Ses -> Kablosuz oynatma kalitesinde değiştirilebilir. Ayrıca, codec bileşenini değiştirdikten sonra değişikliklerin geçerli olması için Bluetooth bağlantısını kesmeniz ve ardından yeniden bağlanmanız gerektiğini lütfen unutmayın.

5. Bluetooth kulaklığımı neden M11 PRO'ya bağlayamıyorum?

Bluetooth kulaklığı M11PRO ile ilk kez kullanırken, iki cihazı eşleştirmeniz gerekir. Lütfen Bluetooth kulaklığın eşleştirme modunda olduğundan emin olun (Bluetooth kulaklığı diğer cihazlarla ilk kez kullandığınız gibi). Bluetooth kulaklık eşleştirme modundayken, M11PRO'da Bluetooth'u açın ve bağlanmak için kulaklığı arayın.

6. M11 PRO'yu Apple Airpod'lara bağlarken ses neden çok sessiz?

Aşağıdaki adımları izleyerek bunu çözebilirsiniz. M11 PRO Ayarları -> Genel -> Cihaz hakkında, Geliştirici seçeneklerinin Ayarlar'a dönmesini sağlamak için 'Yapı numarası'na 7 kez dokunun, Geliştirici seçeneklerini girin ve' Mutlak devre dışı bırak 'seçeneğine geçin. hacim 'seçeneği

Yorumlar

Taksit

Bir Yorum Yaz

FiiO Android M11 Pro Hi-res Music MP3 Player

FiiO Android M11 Pro Hi-res Music MP3 Player

Fiio M11 Pro Android tabanlı taşınabilir üst düzey mp3 player.

Taksit
Taksit

Bu ürünü alan müşteriler de bunlarıda aldılar:

7 other products in the same category: