Yeni İndirimli Fiyat! FiiO Android M11 HIFI Music MP3 Player Daha Büyük Görüntüle

FiiO Android M11 HIFI Music MP3 Player

MPP0013

New product

FiiO Android M11 HIFI Music MP3 Player with Balanced Output/Support WIFI/Air Play

Daha Fazla Detaylar

1 Nesne

Uyarı: Stoktaki Son Ürün!

4 767,80 ₺

-3%

4 915,25 ₺

Daha Fazla Bilgi

FiiO Android M11 Balance Çıkışı ile HIFI MP3 Çalar

Samsung Exynos 7872

Dual AK4493 DACs

Truly balanced audio design

Wireless Hi-Fi

Samsung Exynos 7872

Kullanıcının mükemmel ve güçlü bir deneyime sahip olmasını sağlamak için, M11'e güç sağlamak için hexa çekirdekli Samsung Exynos 7872 SoC'u seçtik.

Dual AK4493 DACs

M11'in içinde müziğinizi çözen iki AKM AK4493 DAC var. AK4490 a kıyasla, sadece SNR iki katına çıkmamış, aynı zamanda ses kalitesi de iyileştirilmiştir.

Gerçek balance ses

M11'in içinde, AD8397 op-amp ile karşılaştırıldığında daha düşük gürültülü bir zemin, daha düşük bozulma ve genel temiz güce sahip, özel yapım bir OPA926 op-amp var.

Wireless Hi-Fi

Bluetooth 4.2 desteği ile M11, SBC / aptX / aptX HD / LDAC / LHDC Bluetooth formatını iletebilir ve belirli formatları alabilir.

2.5/3.5/4.4mm headphone outputs

2.4/5GHz dual-band Wi-Fi

18:9 HD touchscreen

3GB RAM+32G storage

2.5/3.5/4.4mm kulaklık çıkışları

M11, hem 2,5 mm hem de 4.4 mm balance çıkışlar ve ayrıca 3.5mm tek uçlu çıkış sağlar. M11 ile hantal adaptörlere gerek yok - kulaklıklarınızı doğru çıkış jakına takmanız yeterli!

2.4/5GHz çift Wi-Fi

M11’in çift bantlı Wi-Fi , özellikle 2.4GHz Bluetooth parazitini önlemek için özellikle 5GHz bandında Wi-Fi kullanırken daha iyi sinyal gücü ve daha hızlı ve daha istikrarlı bağlantılar bekleyebilirsiniz.

18:9 HD dokunmatik ekran

M11'in önünü süsleyen 1440 * 720 çözünürlüğe sahip büyük ve renkli 5.15 inç 10 noktalı çoklu dokunmatik ekran, size hareketleri kolayca yürütmek için daha sürükleyici bir deneyim ve daha fazla alan sunar.

3GB RAM+32G depolama

3 GB'lık RAM RAM çoklu çoklu görev sağlarken, 32GB'lık depolama alanı ve iki adet mikro SD kart yuvası (her biri 2 TB'a kadar kartı destekleyen) binlerce kayıpsız müzik saklayabileceğiniz anlamına gelir.

Quick-charging

Open Android OS

1

DLNA and AirPlay

Hızlı Şarj

Quick Charge 2.0 ve MediaTek Pump Express hızlı şarjı sayesinde tam şarj olması 2,5 saat sürer. 3800 mAh yüksek voltaj bataryası ile M11, 13 saate kadar sürekli müzik çalabilir ve 1200 saate kadar derin uykuda bekletilebilir.

Aç Android OS

M11, Android 7.0'ın son derece özelleştirilmiş bir sürümüne sahip. FiiO Müzik uygulaması, müziğinize kolay erişim sağlayan bir kullanıcı arayüzü ve mümkün olan en yüksek ses kalitesi için özel bir kod çözme algoritmasıyla, müzik tutkunları için tasarlanmıştır.

FiiO Link

Telefonunuzu ve M11'i FiiO Link işlevine sahip Bluetooth ile bağladıktan sonra, M11'i telefonunuzla uzaktan kontrol edebilir ve o sırada ne çaldığını görüntüleyebilirsiniz.

DLNA and AirPlay

En büyük micro-SD kartlara bile sığamayacak kadar müziğiniz var mı? Sonra bunları PC'nizde veya NAS'ınız için DLNA'da veya en üst düzey rahatlık için AirPlay for iOS cihazları ile oynatın.

Wi-Fi file transfer

USB DAC

ALL TO DSD

Dynamic EQ

Wi-Fi dosya aktarımı

Şarkıları doğrudan bilgisayarınızın tarayıcısından veya akıllı telefonunuzdan M11'e gönderin; müzikçaları bir USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlamanın zorluğunu önler.

USB DAC

M11, dijital sinyalleri alabilen ve iletebilen modern USB Tip-C simetrik konektörü benimser. Ayrıca 384kHz / 32 bit sesi destekleyen asenkron USB DAC'yi de destekler.

Hepsi DSD için

Değiştirilebilir ALL TO DSD işlevselliği ile, tüm PCM ses sinyalleri, dijital-analog dönüştürme işlemi sırasında DSD formatına dönüştürülecek ve  farklı ancak doğal ve net bir ses dinlemenizi sağlayacak.

Dinamik EQ

M11, artı veya eksi 12dB'ye kadar olan ayarları destekleyen tamamen yeni bir 10 bant dinamik EQ özelliğine sahiptir. Dahili pop, blues, klasik, caz, rock, dans, metal ve vokal ekolayzır ayarlarını dinleyin veya kendi EQ ayarlarınızı özelleştirin.

M11 -FAQ için teknik destek

Lütfen M11'de Apple Music, Google Play ve Google Playrelated servisinin bulunmadığını unutmayın.

M11'e üçüncü taraf bir uygulama nasıl kurulur?

Android modunda, uygulamaları yüklemek için 2 yöntem vardır

A. "FiiO Marketplace" den uygulama alıp yükleme .FiiO dünya çapında kullanımda popüler müzik ve faydalı uygulamalar topladı ve bunları M11'in android ana ekranında "FiiO Marketplace" kısayoluna koydu. Kolaylıkla, bu siteden uygulamaları seçip yükleyebilirsiniz.

B. "FiiO Marketplace" te ihtiyacınız olan uygulamaları bulamazsanız, "FiiO Marketplace" ten APKPure gibi bazı Third-Pary uygulama pazarlarını indirip kurmayı deneyebilirsiniz. Daha sonra ihtiyacınız olan uygulamaları M11 üzerine yükleyin.

1. M11 üzerindeki alt navigasyon çubuğu ile hareket kontrolü arasında nasıl geçiş yapılır? Ve hareket kontrolünü nasıl kullanmalı?

C: Alt gezinme çubuğu ile hareket kontrolü arasında geçiş yapmak için Ayarlar -> Genel -> Gezinme kontrolü seçeneğine gidebilirsiniz.

Hareket kontrolleri aşağıdaki gibidir:

Önceki Menüye Dön: ekranın sol alt veya sağ alt kenarından merkeze doğru kaydırın;

Eve Dön: ekranın alt kenarından yukarı kaydırın;

Son Görevlere Geçme: ekranın alt kenarından yukarı kaydırın ve basılı tutun;

Uygulama İçi İşlevleri Tetikle: ekranın sol üst veya sağ üst kenarından merkeze doğru kaydırın.

2. M11'i bilgisayara bağladıktan sonra depolama / SD kartına nasıl erişebilirim?

C: M11, MTP protokolünü kullanıyor ve MTP sürücüsü kuruluncaya kadar düzgün bir şekilde tanınamıyor. M11'i bilgisayara bağlayın, "FiiO MTP Driver" adlı diski açın; Ardından, Windows bilgisayarlar için, "Windows" klasöründeki "SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones_1590.exe" dosyasını bilgisayardaki yerel bir klasöre (masaüstü gibi) kopyalayın ve yüklemek için çift tıklayın; Mac bilgisayarlarda, "MacOS MTP Client" klasörünün altında bulunan sürücüyü yükleyin. Bundan sonra, M11'in belleğine veya SD kartına erişebileceksiniz.

3. M11'in Bluetooth alıcısı işlevi nasıl kullanılır?

C: İlk önce, lütfen Ayarlar -> Bluetooth bölümündeki Bluetooth'u açın. 'Bluetooth kod çözme amp modu' devre dışı bırakılmışsa, lütfen etkinleştirin, ardından Bluetooth'u kapatıp tekrar açın. Bundan sonra, M11'i bir Bluetooth vericisi cihaza bir alıcı olarak bağlayabilirsiniz.

4. Bluetooth kulaklığımı neden M11'e bağlayamıyorum?

C: Bluetooth kulaklığı M11 ile ilk kez kullanırken, iki cihazı eşleştirmeniz gerekir. Lütfen Bluetooth kulaklığın eşleşme modunda olduğundan emin olun (Bluetooth kulaklığı diğer cihazlarla ilk kez kullandığınızda olduğu gibi). Bluetooth kulaklık eşleştirme modundayken, M11'de Bluetooth'u açın ve bağlanacak kulaklık arayın.

5. Üçüncü taraf müzik uygulamasında çalarken ve USB Ses çıkışını kullanırken ses yoksa ne yapmalıyım?

A: FiiO Music ayarlarında 'USB çıkış modunu' OFF (Kapalı) olarak ayarlamayı deneyebilir veya FiiO Music'i kapatabilir, USB DAC cihazını fişten çekip çıkarabilir ve daha sonra tekrar çalmaya başlayabilirsiniz.

6. Sistem çökerse veya donarsa ne yapmam gerekir?

C: Yeniden başlatmaya zorlamak için lütfen güç düğmesini basılı tutun ve yaklaşık 10 saniye oynatın. Bu işe yaramazsa, bize bildirin

1

Yorumlar

Taksit

Bir Yorum Yaz

FiiO Android M11 HIFI Music MP3 Player

FiiO Android M11 HIFI Music MP3 Player

FiiO Android M11 HIFI Music MP3 Player with Balanced Output/Support WIFI/Air Play

Taksit
Taksit

Bu ürünü alan müşteriler de bunlarıda aldılar:

8 other products in the same category: