Yeni İndirimli Fiyat! FiiO M6 Hi-Res Bluetooth Music Player Daha Büyük Görüntüle

FiiO M6 Hi-Res Bluetooth Music Player

MPP0016

New product

New FiiO M6 Hi-Res Android Based Music Player with aptX HD, LDAC HiFi

Daha Fazla Detaylar

3 Öğeler

1 372,88 ₺

-10%

1 525,42 ₺

Daha Fazla Bilgi

0

1

2

3

4

ESS Sabre 9018Q2C

M6 ile, ESS çipindeki her son potansiyel düşüşü optimize etmek için ses devresini yeniden tasarladık ve daha da iyileştirdik, M7'den% 50 daha yüksek güç çıkışı elde ettik.

Samsung Exynos 7270

M6, Samsung Exynos 7270'i temel alan FiiO'nun üçüncü ürünüdür, bu yüzden onu çağdaş akıllı telefonlar kadar şık hale getirebiliriz. Ve M6, yerleşik Wi-Fi ve tam Bluetooth format desteği ile geleceğe hazır.

AirPlay işlevselliği

M6 ile, iOS cihazlarına sahip kullanıcılar, şarkıları mükemmel kalitede hızlı ve rahat bir şekilde çalmak için MP'ye müziklerini AirPlay ile kolayca ışınlayabilirler.

Tam Bluetooth desteği

M6, çift modlu Bluetooth 4.2 ile birlikte gelir ve hemen hemen tüm Bluetooth formatlarını destekler: aptX / aptX HD / LDAC / HWA / SBC.

1

6

7

8

Beyazliste uygulamaları

MOOV, Gelgit, KKBOX, Spotify, Qobuz, Roon, Deezer, JOOX, ES Dosya Gezgini ve daha fazlası gelecek.

FiiO Link

M6'daki yenilikler FiiO Link işlevselliğidir. Akıllı telefonunuzu ve M6'yı Bluetooth ile eşleştirdikten sonra, M6'yı uzaktan kontrol edebilir ve mevcut çalma durumunu görüntüleyebilirsiniz.

Bilgisayarınızı güçlendirin

Bilgisayarınıza bağlandığında, M6 yalnızca 192kHz / 24b'ye kadar destekleyen bir USB DAC olarak çalışmaz, aynı zamanda LDAC, aptX, aptX HD ve SBC dahil olmak üzere tüm formatlarda bir Bluetooth vericisi olarak da işlev görebilir.

USB ses çıkışı

M6'daki USB ses dijital çıkışı oldukça yeteneklidir - yalnızca çeşitli örnekleme oranlarında çıkışı desteklemiyor, aynı zamanda DSD64 / 128'e kadar yerel DSD çıkışlı DSD'yi ve ISO, DFF ve DSF formatlarını destekleyen DSD'yi de tam olarak destekliyor.

10

11

12

14

Tasarım

M6 ile 2.5D camla eşleştirilen , CNC alüminyum alaşımlı bir gövdeyi bulacaksınız. 3,2 inç IPS HD dokunmatik ekran keskinliği, cesur renkleri ve çerçevesiz tasarımı ile gözler için bir şölen.

Decodek

M6, ISO, DFF, DSF, APE, WAV, FLAC, AIF, AIFF, M4A, WMA, OGG, AAC, ALAC ve MP3 ses formatlarını ve CUE dosyalarını ve M3U / M3U8 çalma listelerini destekler.

Güçlü batarya

1200mAh'lık büyük bir pil kapasitesine sahip M6, 13 saatten fazla müzik çalabilir ve 26 günden fazla derin bekleme durumunda kalabilir!

USB Type-C konnektör

Type-C konektörüyle M6 ile şunları yapabilirsiniz: şarj edebilir, verileri bilgisayarınıza aktarabilir ve bir USB DAC olarak kullanabilir ve hatta diğer cihazlara USB Ses çıkışı aracılığıyla bir USB dijital müzik kutusu olarak kullanabilirsiniz!

15

FAQ

Karşılaştığınız herhangi bir ürün sorunu, bize e-posta gönderin.

1. Gelgit M6 cihaz yazılımı güncellemesinden sonra çalışmayı durdurduğunda ne yapmalı? Bu durumda, lütfen önce M6'daki Ayarlar ile fabrika ayarlarına sıfırlama yapmayı deneyin, sonra lütfen Tidal uygulamasını tekrar test edin. Veya lütfen Ayarlar-> Genel-> Uygulamalar-> Gelgit-> Depolama ve ardından “önbelleği temizle” seçeneğine gidin. Yaptıktan sonra, lütfen tekrar Tidal'ı test edin. Önerilerimiz yardımcı olabilir umarım. Btw, Gelgit için son sürüm 2.11.4 olduğunu lütfen kontrol edin www.fiio.com

Nitelikli uygulamanın bu apk dosyasını M6'ya kopyalayabilir, ardından Dosya Yönetimi uygulamasını açabilir, yüklemek ve yüklemek için apk dosyasına tıklayın. Gelgit uygulaması güncellenecektir.

2 .. Sistem çökerse veya donarsa ne yapmam gerekir?

C: Yeniden başlatmaya zorlamak için lütfen güç düğmesini basılı tutun ve yaklaşık 10 saniye oynatın. Bu işe yaramazsa, lütfen ekibi desteklemesi için emial gönderin. 3.M6 üzerine üçüncü taraf uygulamaları yükleyebilir miyim? A: M6 derinlemesine özelleştirilmiş bir sistemde çalışır.

M6'ya önceden yüklenmiş dört 3. parti uygulama vardır ve bunlar Tidal'dir (Eğer Tidal V2.11.5, MOOV, KKBOX ve NetEase Müzik kullanarak herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen ilk önce Tidal APP'yi güncelleyin).

Sistem kararlılığını sağlamak için, beyaz listemizdeki yalnızca belirli uygulamaların yüklenmesine izin verilir. Nitelikli uygulamanın apk dosyasını M6'ya kopyalayabilir, ardından Dosya Yönetimi uygulamasını açabilir, yüklemek ve yüklemek için apk dosyasına tıklayabilirsiniz.

M6'nın beyaz listesindeki uygulamalar arasında Spotify, Qobuz, Roon, Deezer, JOOX, Bandcamp, Sony kulaklıkları, Amazon Müzik, Radyo Dünyası, SoundCloud ve TuneIn Radio in ve uygulamaların indirme linkleri yer alıyor.

4. M6'yı bilgisayara bağladıktan sonra depolama / SD kartına nasıl erişebilirim?

C: M6, MTP protokolünü kullanıyor ve MTP sürücüsü kuruluncaya kadar düzgün bir şekilde tanınamıyor.

M6'yı bilgisayara bağlayın, "FiiO MTP Driver" adlı diski açın; Ardından, Windows bilgisayarlar için, "WindowsMTP sürücüsü" klasöründeki "SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones_1590.exe" dosyasını bilgisayardaki yerel bir klasöre (masaüstü gibi) kopyalayın ve kurmak için çift tıklayın; Mac bilgisayarlarda, "MacOS MTP Client" klasörünün altında bulunan sürücüyü yükleyin. Bundan sonra, M6'nın belleğine veya SD kartına erişebileceksiniz.

5. M6 dijital USB Ses çıkışını destekliyor mu? A: Piyasadaki birçok USB DAC cihazının USB ses çıkışını destekliyor (bu, FiiO, CL06'dan çıkarılan Tip C - Mikro USB kablosu gerektiriyor).

M6'nın USB DAC cihazına bağlanamadığı bir durumla karşılaşırsanız, destek sistemimize e-posta gönderebilirsiniz.

6 .. Üçüncü taraf müzik uygulamasında çalarken ve USB Ses çıkışını kullanırken neden ses gelmiyor?

C: FiiO Müzik ayarlarında 'USB çıkış modunu' KAPALI olarak ayarlamayı deneyebilir veya FiiO Müzik'i kapatıp, USB DAC cihazını fişten çekip yeniden takıp tekrar çalmaya başlayabilirsiniz. 6. M6 Android ile çalışıyor mu? Ekranda sanal anahtar yokken önceki sayfaya nasıl gidebilirim? C: M6, oldukça özelleştirilmiş bir Android 7.0 sistemiyle çalışıyor. Önceki sayfaya gitmek için her zaman ekranın sol üstündeki "<" dönüş düğmesini kullanabilirsiniz. Bu arada M6 hareketleri destekliyor: a) önceki menüye dönmek için ekranın sol alt bölümünden yukarı kaydır, b) ana menüye dönmek için ekranın sağ alt bölümünden yukarı kaydır

Yorumlar

Not 
2019-11-05

memnun kaldım

kısa sürede elime ulaştı...Fiio ürünlerini takip ediyordum, en uygun fiyatı bu sitede buldum...Satıcı firma çok ilgiliydi...Teşekkür ederim

Not 
2019-10-15

Türkiye distribütörüyüz***

Merhaba Kasım ortası gibi ürünlerin elimizde olmasını planlıyoruz. Tüm ürünlerimiz faturalı 2 yıl garantilidir.
Iletişim bilgilerinizi mail atarsanız sizi bilgilendirebiliriz.
info@hesaudio.com
Saygılarımızla

Not 
2019-10-15

Fiio m6

Bu ürünü almak istiyorum..Gelecek tarihi belli mi?Garantisi olacak mı ürünün..türkiye temsilcisi siz mısınız?

Yorumunuzu Yazın!

Bir Yorum Yaz

FiiO M6 Hi-Res Bluetooth Music Player

FiiO M6 Hi-Res Bluetooth Music Player

New FiiO M6 Hi-Res Android Based Music Player with aptX HD, LDAC HiFi

7 other products in the same category: