İndirimli Fiyat! SoundMAGIC E20s gun Daha Büyük Görüntüle

SoundMAGIC ES20 Gun

KIK0056

New product

SoundMAGIC ES20, büyük ses performansı , müzikte gerçek azalma ve yükselme. Güçlü bass , doğa ses ve netlik. Tüm akıllı telefonlar için uyum. Rahat kulak içi uyum . Mükemmel değerler .

Daha Fazla Detaylar

5 Öğeler

600,00 ₺

-20%

750,00 ₺

Bilgi Kartı

İletim Tipi Kablolu
Kulaklık frekans tepkisi 15Hz~22KHz
Nominal ses basınç seviyesi 107±2 dB
Kablo & Fiş Stereo 3,5 mm Altın stil, 1,2 m
Ağırlık 12 g
Empedans 16±10% Ohms
Sürücü Dinamik 13,5 mm Neodymium

Daha Fazla Bilgi

SoundMAGIC ES20 kulakiçi kulaklık performansını konuşturuyor.

Yorumlar

Taksit

Not 
2019-06-26

Yıldızlı f/p

Birkaç gün daha kulaklıksız yaşayacağıma kendimi alıştırmışken bir günde İstanbul'dan İzmir'e gelmesine ayrı; ilgili çalışanları ve özenli paketleme için ayrı teşekkür ediyorum, umarım benzer şekilde devam edersiniz.
Kulaklık dışarıdan sesi izole etmede mükemmel değil ama yeterli gayet. Kutuda bass'ların deep olduğu yazıyordu ancak ben bu kadarını beklemiyordum, ama bazı ambient şarkılarda bazı sesler biraz boğuluyormuş gibi oldu, sesi bir tık kıstığımda daha dengeli duydum. Ama klasik ya da caz şarkılar insanın içine daha bir işliyor gerçekten sesler -üzerinde yazdığı gibi- çok doğal tınlıyor. Ses yüksekliği de şaşırtıcı çünkü hayatımda ilk defa full'den aşağı çekerek bir şarkıyı dinlemek icabetti. Aşırı dengeli bir kulaklık diyemem dinlenilen türe göre belirgin farklılıklar olabildi mesela vokaller fazla baskın gelebiliyor ama içinizde kalan bir enstruman/ses olacağını zannetmiyorum. Piyasada cebime göre f/p ürünü yok derken bu site ve bu kulaklık karşıma çıktı, iyi ki aceleyle başka bir ürünü çok daha fazla para verip almamışım. Bir de unutmadan, fazlasıyla sağlamlık hissi veriyor ve kolay kolay kabloları düğüm olmayacakmış gibi duruyor.

Not 
2017-07-26

muazzam ses kalitesi.

İlk öncelikle mağazaya teşekkür ederim hızlı kargo ve ilgi alakaları için. Kulaklığa gelince bass kulaklığı bana göre tiz dengesi gayet yerinde. Hele ki anfi ile kullanırsanız bassların doğallığını fazlası ile hissedersiniz. Malzeme kalitesine gelince kulaklık başları metal olsaydı çok daha iyi olurdu, kablo kalitesi sanırım carbon fiber kaplama kaliteli bir hissiyatı var. Alacak arkadaşlar bence memnun kalacaktır..

Not 
2017-06-28

Rakibi Yok

Bu fiyata daha iyi kulaklık imkansız.

Yorumunuzu Yazın!

Bir Yorum Yaz

SoundMAGIC ES20 Gun

SoundMAGIC ES20 Gun

SoundMAGIC ES20, büyük ses performansı , müzikte gerçek azalma ve yükselme. Güçlü bass , doğa ses ve netlik. Tüm akıllı telefonlar için uyum. Rahat kulak içi uyum . Mükemmel değerler .

Taksit
Taksit

30 other products in the same category: