Yeni İndirimli Fiyat! Fiio FD11 Dinamik sürücülü Kulak içi Kulaklık 0,78 mm 2 pinli Daha Büyük Görüntüle

Fiio FD11 Dinamik sürücülü Kulak içi Kulaklık 0,78 mm 2 pinli

K0069

New product

FiiO, FD11'in 10 mm'lik dinamik sürücüsünü FH15 ve FF5 IEM'ler için tasarladıkları malzemelerle üretmiştir.

Daha Fazla Detaylar

5 Öğeler

1 558,33 ₺

-15%

1 833,33 ₺

Daha Fazla Bilgi

Yüksek Kaliteli Dinamik Sürücü ile Yüksek Kaliteli Ses

FiiO, FD11'in 10 mm'lik dinamik sürücüsünü FH15 ve FF5 IEM'ler için tasarladıkları malzemelerle üretmiştir. FD11, bu birinci sınıf dinamik sürücü birimi ile ses kapasitesinde ciddi bir artış elde ediyor. Çift boşluklu bir tasarıma ve karbon bazlı bir diyafram malzemesine sahiptir. Çifte, pürüzsüz bir tınıya ve minimum bozulmaya sahip, oldukça duyarlı bir ses verir.

Asimetrik Harici ve Dahili Manyetik Devreler

Yeni FD11, ikinci nesil asimetrik dahili ve harici manyetik devre sistemlerini kullanır. Sonlu eleman simülasyonu kullanılarak, FD11'in çift manyetik devre tasarımı, tipik bir dinamik sürücünün tek dahili veya tek harici manyetik devre sistemine kıyasla daha güçlü bir manyetik alan oluşturmak üzere optimize edilmiştir. Bu, daha yüksek bir manyetik alan yoğunluğu ile sonuçlanır ve daha iyi geçici tepki ile daha "güçlü" bir ses için diyaframın daha güçlü bir şekilde çalıştırılmasına izin verir.

FD11, kulaklığa 111 dB/mW@1kHz hassasiyetini veren N52 neodimyum mıknatısları kullanır. Tipik dinamik sürücünün tekli harici manyetik devresine kıyasla simülasyon testlerinde, FD11'in ikili asimetrik dahili ve harici manyetik devreleri yalnızca daha yüksek manyetik yoğunluğa değil, aynı zamanda daha geniş bir manyetik alana da sahiptir. Bu, FD11'in son derece dinamik sesi kolaylıkla ve kendi sınıfında tipik olandan daha düşük bozulmayla işlediği anlamına gelir.

FD11'in dinamik sürücüsünün arkasında, geliştirme ekibinin hava akışını hassas bir şekilde kontrol etmek için hem iç hem de dış bölmelere sönümleme kontrol sistemleri kurmasına izin veren benzersiz bir çift katmanlı boşluk bulunur; ayrılmak. Bu, hem daha ayrıntılı tiz hem de özellikle daha güçlü ve daha çözümleyici bas ile sonuçlanır ve sürücü düşük frekanslı ayrıntıları aslına sadık bir şekilde şaşırtıcı bir hızla yeniden üretir.

Zarif Tasarım, Rahat Uyum

FiiO FD11, markanın en üst düzey işçiliği ile tasarlanmıştır. Şekle dökülen ve ardından kullanıcılara mükemmel bir bitmiş ürün sunmak için parlatılan ve elektrolizle kaplanan yüksek kaliteli çinko alaşımlı malzeme kabuklarına sahiptir. Conch benzeri bir şekle sahiptir. FD11, kullanıcılara rahat bir kullanım deneyimi vadeden ergonomik bir şekle sahiptir.

C-Şeklinde Akustik Flüt

FiiO ayrıca FD11'in kulak kabuğuna C şeklinde bir akustik flüt uygulamıştır. Özellikle basa odaklanan bu özellik, ses kalitesini önemli ölçüde artırmaya hizmet eder. Hava FD11'in içinden geçtiğinde, C şeklindeki akustik oluk havanın viskozitesini artırmaya yardımcı olur ve hem orta bas hem de alt bas kalitesini iyileştirmeye yardımcı olan rezonans frekansını azaltır. Bu, artık çalınan davulların sesinin ardındaki uyumu ve gücü açıkça hissedebileceğiniz anlamına gelir.

Yüksek Kaliteli Stok Kablosu

FiiO FD11, yüksek kaliteli bir stok kablosuyla birlikte gelir. Her bir telde 120 tel damar bulunan, yüksek saflıkta 4 telli oksijensiz bir bakır teldir. Yüksek kaliteli oksijensiz bakır malzeme, düzgün sinyal iletimi ve düşük iç direnç sağlayarak çiftin performansını büyük ölçüde artırır.

Features

 • Çift Boşluklu 10mm Dinamik Sürücü Birimi
 • Karbon Bazlı Diyafram
 • Sıvı Pres Döküm Çinko Alaşımlı Yapı
 • Asimetrik İç ve Dış Manyetik Devreler
 • C Şeklinde Akustik Flüt Tasarımı
 • İnce Ayarlı Frekans Tepkisi
 • Konforlu Üçgen Ergonomik Tasarım
 • Kolay Sürülebilirlik
 • Empedans: 24Ω@1kHz
 • Hassasiyet: 111dB/mW
 • Frekans Tepkisi: 20Hz-20kHz
 • 0,78 mm / 2 pimli Konnektörlü Yüksek Kaliteli OFC Kablosu
 • 3,5 mm Altın Kaplama Bakır fiş sonlandırması

In the Box

 • FD11 Kulak İçi Monitörler
 • 2 pimli ayrılabilir kablo tasarımı
 • Dengeli Kulak uçları S/M/L (M önceden takılmış)
 • Kullanım kılavuzu

Yorumlar

Taksit

Bir Yorum Yaz

Fiio FD11 Dinamik sürücülü Kulak içi Kulaklık 0,78 mm 2 pinli

Fiio FD11 Dinamik sürücülü Kulak içi Kulaklık 0,78 mm 2 pinli

FiiO, FD11'in 10 mm'lik dinamik sürücüsünü FH15 ve FF5 IEM'ler için tasarladıkları malzemelerle üretmiştir.

Taksit
Taksit

30 other products in the same category: