Yeni İndirimli Fiyat! FiiO/JadeAudio JD7 dinamik sürücü , bas süper, HiFi Kulakiçi Kulaklık Daha Büyük Görüntüle

FiiO/JadeAudio JD7 dinamik sürücü , bas süper, HiFi Kulakiçi Kulaklık

K0067

New product

Yepyeni JD7 dinamik sürücülü kulakiçi kulaklık

Daha Fazla Detaylar

5 Öğeler

2 620,83 ₺

-15%

3 083,33 ₺

Daha Fazla Bilgi

1
1

Çift katmanlı muhafazada çift manyetik devre dinamik sürücü, dahili ve harici manyetik devreler

JD7, sürücünün daha zahmetsiz bir ses için daha fazla hava itebilmesi için manyetik akı yoğunluğunu büyük ölçüde artıran dahili ve harici manyetik devre kurulumuna sahip 10 mm'lik dinamik bir sürücüye sahiptir. JD7'nin sürücüsü, her katmanın istenmeyen titreşimleri ve rezonansları daha iyi kontrol etmek için bir sönümleme sistemine sahip olduğu, daha düşük bozulmayla sonuçlanan çift katmanlı bir mahfazaya yerleştirilmiştir - sonuçta daha derin bas ile daha hızlı ses veren bir sürücü elde edilir.

1

Manyetik iletkenlik artırıcı

JD7 ile neredeyse her kaynaktan mükemmel ses alabilirsiniz. Manyetik iletkenlik artırıcı, sürücülerin ürettiği manyetik akıyı 1 Tesla'nın üzerine çıkararak 108dB'lik bir hassasiyetle sonuçlanır; bu, telefonunuzun bile JD7'yi kolayca çalıştırabileceği anlamına gelir.

1

Yarı kristal PU polimer diyafram

JD7, benzersiz ve avantajlı özellikleri için özel olarak seçilmiş PU contalı bir polimer diyaframa sahiptir. PU, vokallere benzersiz, zengin bir ses verir. Polimer diyafram, büyük sürücü hareketleri sırasında minimum düzeyde istenmeyen titreşim ve hareket olacak şekilde yeterince serttir, ancak yine de geldiklerinde analog sinyallere göre hızla hareket edecek kadar duyarlıdır. Tüm bunlar, özellikle basta olmak üzere hızlı, temiz bir sesle sonuçlanır.

1

Mükemmel frekans

JD7, JD7'nin tüm teknik hedefleri karşılamasını sağlayan ve son derece tatmin edici bir dinleme deneyimi sunan Harman eğrisine (Kulak 2019) çok yakın bir frekans yanıtına sahiptir.

RAHAT GİYİM, DOĞAL SES

1

Temel Özellikler

  • Frekans yanıtı: 20Hz-20kHz
  • Empedans: 32Ω
  • Hassasiyet: 108dB/mW@1kHz
  • Maksimum giriş gücü: 100mW
  • Kablo: Monokristal gümüş kaplamalı bakır
  • Kablo uzunluğu: yaklaşık 120cm
  • Birim ağırlığı: yaklaşık 8,3 g (kablosuz)
  • Ses fişi: 3,5 mm

JD7

Üstün malzemeler

JD7 kulak üniteleri 316L paslanmaz çelikten yapılmıştır. Kabuklar, enjeksiyon kalıplamadan geçen metal tozundan yapılmıştır. Bu, JD7'nin yalnızca rahat bir şekilde giyilmesiyle değil, aynı zamanda son derece dayanıklı ve aşınmaya ve yırtılmaya karşı dirençli olmasıyla sonuçlanır.

Yepyeni ultra ince HS18 kulak uçları dahildir

Yalnızca 0,4 mm kalınlığa sahip olan HS18 kulak uçları hafiftir ve takması rahattır. HS18 kulak uçlarında ayrıca, JD7'nin sesini istendiği gibi tam olarak duymanıza izin vermek için kulaklık ve kulak zarı arasındaki ses engellerini en aza indirgemek için JD7 ses tüpleriyle aynı boyutta büyük bir açıklık bulunur.

Yorumlar

Taksit

Bir Yorum Yaz

FiiO/JadeAudio JD7 dinamik sürücü , bas süper, HiFi Kulakiçi Kulaklık

FiiO/JadeAudio JD7 dinamik sürücü , bas süper, HiFi Kulakiçi Kulaklık

Yepyeni JD7 dinamik sürücülü kulakiçi kulaklık

Taksit
Taksit

30 other products in the same category: