Yeni İndirimli Fiyat! iBasso IT05 Hifi bass Kulakiçi Kulaklık Daha Büyük Görüntüle

iBasso IT05 Hifi bass Kulakiçi Kulaklık

K0066

New product

İbasso da yeni ürün it05 meraklıları ile buluşmaya hazır.

Daha Fazla Detaylar

4 Öğeler

9 420,83 ₺

-15%

11 083,33 ₺

Daha Fazla Bilgi

Dinamik sürücülü kulak içi HiFi kulaklıklar

iBasso IT05, "In Tune" serisinden kulak içi kulaklıklardır ve sansasyonel ses kalitesini garanti eden tescilli bir dinamik dönüştürücüye dayalıdır. Model ayrıca şık ön panellere sahip metal muhafazalar ve sete dahil olan karakteristik muhafazalara sahip 3,5 mm (tek uçlu) ve 4,4 mm (dengeli) fişli iki adet yüksek kaliteli kablo ile ayırt edilir.

Tescilli 11 mm dinamik sürücü

IT05 modeli için iBasso Ar-Ge ekibi, benzersiz bir çözüm olan yeni bir dinamik dönüştürücü geliştirdi. Krom kaplı nanomalzemeden yapılmış 11 mm çapında bir diyafram ile karakterize edilir. Bu malzeme, iyi genişletilmiş ve ayrıntılı yüksekliklere dönüşen son derece yüksek sertlik ile karakterize edilir.

Gelişmiş bir püskürtme işleminin kullanılması, yalnızca 0,007 mm'lik bir kaplama ile sonuçlandı. Bu sayede diyafram, düşük erişimli ve güçlü bas ve tam sesi garanti eden iyi bir esneklikle karakterize edilir. Kubbenin uygun şekli, koninin hareketinin daha iyi kontrol edilmesini sağlar ve özel bir metal halka, sesin netliğini artıran bölünmüş titreşimleri bastırır.

IT05 için çift Helmholtz rezonatörü

IT05'ten mükemmel ses kalitesini garanti eden tek unsur yeni diyafram değildir. iBasso, daha iyi doku, bas uzantısı sağlayan ve aynı zamanda yüksek frekanslı duran dalgaları emerek sesi pürüzsüz ve doğal hale getiren özel bir akustik yapı olan çift Helmholtz rezonatör kullanmıştır.

Dönüştürücü mahfazası ayrıca iki malzemeden yapılmıştır - pirinç ve paslanmaz çelik. İlki daha yüksek bir yoğunluğa sahiptir, bu da daha az rezonans ve daha az bozulma anlamına gelir. Paslanmaz çelik, ayrıntılı ve havadar yüksek sesleri garanti eden harika akustik özelliklere sahiptir. Her iki malzemenin kombinasyonu, doğal ancak teknik olarak harika bir ses elde etmenizi sağlar.

IT05'te 1.6T manyetik sistem

iBasso IT05, 1,6 T'ye kadar manyetik alana sahip bir mıknatısa sahiptir. Bu, sert ve ince diyaframın hareketinin mükemmel kontrolünü garanti eder, bu da net bir bas etkisine, sansasyonel dinamiklere ve hızlı geçişlere dönüşür.

İki kulaklık kablosu dahildir

iBasso IT05 yalnızca benzersiz bir dönüştürücü değildir. Şirket, sete bir değil iki kulaklık kablosu ekliyor:

• Zarif siyah örgülü 3,5 mm (tek uçlu) fişli 4 iletkenli yüksek saflıkta oksijensiz bakır;

• 8 iletkenli, siyah yalıtımda 6N'ye kadar saflığa sahip 4 iletkenli OCC bakır ve 4,4 mm fişli (dengeli) şeffaf yalıtımlı 4 iletkenli gümüş kaplı OCC 6N bakırdan oluşan hibrit.

Her iki kablonun da kendine özgü fiş kapakları vardır. Bu, iBasso'nun paslanmaz çelikten yapılmış orijinal çözümüdür.

Mükemmel yapı kalitesi ve şık görünüm

iBasso IT05, hassas makine delme (CNC) sürecinde dayanıklı ancak hafif metalden yapılmış muhafazalara sahiptir. Kubbeler ayrıca ergonomik olarak profillenmiştir, bu sayede kulaklara rahatça otururlar ve saatlerce dinlenebilirler. IT05, çekicilik katan karakteristik ön panelleriyle de dikkat çekiyor.

Şartname:

Sürücü: Dinamik, 11 mm
Frekans tepkisi: 10Hz – 40kHz
Empedans: 16 ohm
Verimlilik: 119 dB
THD+N: %1'den az (@ 1kHz/1mW)
Fiş: 3,5 mm ve 4,4 mm
Kablo uzunluğu: 1,2 m
Ağırlık: 7.8g

Yorumlar

Taksit

Bir Yorum Yaz

iBasso IT05 Hifi bass Kulakiçi Kulaklık

iBasso IT05 Hifi bass Kulakiçi Kulaklık

İbasso da yeni ürün it05 meraklıları ile buluşmaya hazır.

Taksit
Taksit

30 other products in the same category: