İndirimli Fiyat! soundmagic-e10-gun-black Daha Büyük Görüntüle

SoundMAGIC E10 Gun black

KIK0050

New product

SoundMAGIC E10, tasarım ve üretim teknolojisinin mükemmel kombinasyonudur.
Hi-Fi ses, tam frekans, mükemmel ses.

What hi-fi den 6 sene peş peşe ödül almıştır.

Daha Fazla Detaylar

6 Öğeler

1 050,00 ₺

-10%

1 166,67 ₺

Bilgi Kartı

İletim Tipi Kablolu
Kulaklık frekans tepkisi 15Hz~22KHz
Nominal ses basınç seviyesi 100±2 dB at 1KHz/mW
Kablo & Fiş Stereo 3,5 mm Altın stil, 1,2 m
Ağırlık 11 g
Empedans 16±10% Ohms
Sürücü Dinamik 10 mm Neodymium

Daha Fazla Bilgi

SoundMAGIC E10 gözde üründür. Kulakiçi kulaklık olarak mükemmel sese sahiptir.

Ürüne ait incelemeye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://kulakligim.net/kulakici/soundmagic-e10-incelemesi

Yorumlar

Taksit

Not 
2021-02-25

Fiyatını hak eder

Ürünü Fiio Btr 5 ile test ettim her şey gayet güzeldi. Ama telefona takınca ses seviyesi hiç yeterli gelmedi. Yüksek ses seven biriyseniz bu kulaklığı kulaklık amfisiyle kullanın derim. Kulaklık pedleri çok çeşitli ama üstünde gelen ve katmanlı olan hariç diğerlerini ne yaptıysam takamadım. Bu kadar zor olmamalıydı :/ Kulaklık çok hafif ve takınca çok iyi oturuyor. Spor yapıp koşabilirsiniz bile. Varlığını unutuyorsunuz adeta. Ses olarak bass ağırlıklı ama kendi içinde dengesi olan bir kulaklık. Çok doğal bir duyumu var diyemem eğlenceli yapıda tasarlanmış belli. Fiio Btr 5 amfimi de buradan almıştım Esra Hanım gayet ilgilenmişti ve yine aynı hizmeti, ilgiyi aldım. Tekrar teşekkür etmek istiyorum.

  • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
Not 
2016-06-26

E10 İnceleme

PL30+'ın aksine kulağa düz takılan bir model. Kulakta çok rahat ve hafif bir hissiyatı var. Oldukça konforlu ve pratik buldum gündelik kullanım olarak. 11gr ağırlığa sahip. İzolasyon ise bu tarz düz takılan IEM'lerde her zaman biraz ortalama olur. Bunda da öyle oldu.

Kablo ve kasa kalitesini PL30+'ın kesinlikle önünde görüyorum. Özellikle kablosu çok güzel ve kaliteli, ince şekilde üretilmiş. Jak da yine çok daha sağlam bir his veriyor. Fiyatına göre sunduğu kalite takdir etmeye değer. Sağ ve solun hem renklerle hem de kolay görünür harflerle belirtilmesi yine olumlu.

Bu modelde 10mm'lik Neodymium mıknatıslı dinamik sürücü mevcut.

Yine tiz noktasında çok dengeli bir kulaklık diyemem, fakat PL30+'a göre çok daha iyi bir teknik başarıma sahip.

Öncelikle genel olarak bass bölümü çok daha kaliteli ve kontrollü. Daha toplu ve ortadan gelen bassları var ve yayılma çok daha az. Bu açıdan PL30+'dan E10'a geçildiğinde kesinlikle daha rahat ettiriyor insanı. "Olması gereken budur" deyip PL30+'ı kenara itiyor ve öne bir adım atıyor bu kulaklık. Bassın dokusu ve katmanları da bir nebze daha iyi. Bass konusunda düzgün olmayı başaran bir kulaklık. Ne çok fazla ne çok az. Bassın daha doğal ve vuruşlarının daha güçlü olduğunu, vurduktan sonra çok daha güzel ve düzgün şekilde toparladığını söylemeliyim. Midbass bölgesi de yine çok daha kontrollü. Daha çok yine midbass bölgesi daha fokuslu ama çok aşırı bir durum yok. Derine inme ve enstrumanların en alt notalarını verme açısından da fiyatı için beğendim.

Tabi midler de daha başarılı ve her tarafa dağılmayan basslardan avantaj sağlayarak daha temiz olmayı başarıyor. Konumlama olarak çok daha iyi ve daha çözünürlüklü midleri var. Midlerin detayı müziğe konsantre olmanızı sağlayan bir faktördür. Bunu sağlamayı başarıyor E10. Vokallerin enstrumanlarla arasındaki mesafe çok çok iyi olmasa da bu fiyatlar için fena değil diyebilirim. Arasıra karışık bölümlerde zorlanıyor ancak dediğim gibi burada 500 dolarlık bir kulaklıktan bahsetmiyoruz, çok normal. Ayrıca midler PL30+ gibi arkaya atılmamış, bu da pek çok türe daha kolay uyum sağlamasını garanti edecektir. Üst midlerin kontrolü de bu fiyat için başarılı. Ama harika diyemem. Zaman zaman sibilansa kaçabiliyor.


Tizler fiyat için tek sorunlu bulduğum bölge. Burn in oldukça bu kısım yumuşayacaktır ama tepe frekanslar biraz fazla belirgin ve inceltiyor kulaklığı. Kulaklığın spektrumda en belirgin olan kısmı da burası. Kulak delici boyutta değil fakat dinlediğim kaynak nispeten parlak olmayan ZX2 olunca daha açık çalan kaynaklarda insanı yoracağına eminim. Dinamik sürücülü kulaklıkların burn in'den etkilendiğini biliyoruz o yüzden bu kulaklığı yaklaşık 100 saat yakmak durumu bir nebze düzeltecektir. Buna karşın genel olarak PL30+'a göre çok daha dengeli bir kulaklık olduğu için tiz fazlalığı ondaki kadar stres yaratmıyor kulaklıkta. Miktar olarak 1 tık az olmalarını dilesem de. Fakat PL30+'a göre tiz tonlaması çok daha doğru.

Teknik başarım olarak kulaklığın enstruman ayrımı fena değil. Arka plan başarımı yine iyi. Fiyat için bu konulardaki performansını iyi buldum. Sahne derinliği yine çok daha başarılı PL30+'a göre. Genişlik olarak normal buldum sahneyi.

Ayrıca ben köpük uçlarla kullanmayı bu kulaklıkta kesinlikle tavsiye ediyorum. Hem tizlerin agresifliği azalıyor, hem de midbass sıkışıklığı (PL30+a göre daha iyi dedim ama hala biraz var) azalıyor. Ek olarak, kulaklığın fiti de daha sağlam oluyor bu şekilde.

Gel gelelim E10'un kutusunda köpük ya da Comply uç bulunmuyor. Bulunsaydı çok iyi olurdu.

Kulaklık 16 ohm empedansa sahip. O açıdan sürülmesi çok kolay diyebilirim.

E10 fiyatı için gerçekten iyi bir performans veriyor ve kesinlikle tavsiye ediyorum. PL30+ ses başarımı olarak direk elenmiş oluyor. Ancak bütçe müsaitse ben E10'un da elenmesi gerektiğini düşünüyorum. Çünkü E80 var.

  • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
Not 
2016-06-16

Güçlü Bas Sunumu

Genellikle bas yönünde çalan kulak titretebilen güçte bir alet. Elektronik, rap, hip&hop ve bas gerektiren türlere öneririm.

Yorumunuzu Yazın!

Bir Yorum Yaz

SoundMAGIC E10 Gun black

SoundMAGIC E10 Gun black

SoundMAGIC E10, tasarım ve üretim teknolojisinin mükemmel kombinasyonudur.
Hi-Fi ses, tam frekans, mükemmel ses.

What hi-fi den 6 sene peş peşe ödül almıştır.

Taksit
Taksit

30 other products in the same category: