Yeni İndirimli Fiyat! Beyerdynamic Soul BYRD Daha Büyük Görüntüle

beyerdynamic Soul BYRD Kulakiçi Kulaklık

KIK0097

New product

beyerdynamic Soul BYRD siyah kablolu birinci sınıf kulak içi kulaklıklar

Daha Fazla Detaylar

4 Öğeler

830,51 ₺

-30%

1 186,44 ₺

Daha Fazla Bilgi

Dengeli sese ve iyi çözünürlüğe sahip kulak içi kulaklık
Ergonomik olarak şekillendirilmiş yuvalar kulağa güvenli ve rahat bir şekilde oturmasını sağlar
Android ve iOS için mikrofonlu 3 düğmeli uzaktan kumanda, Siri ve Google yardımcısı kontrol edilebilir
Sade şıklık, hoş bir his ve etkileyici kullanım rahatlığı
Yüksek kaliteli malzemeler ve gerçek güvenilirlik


soul byrd
soul byrd

Güçlü Ses

Dengeli ses ve olağanüstü çözünürlük - Soul BYRD, en sevdiğiniz şarkıları en iyi şekilde nasıl ortaya çıkaracağınızı bilir. Devam ederken, müziğinizi istediğiniz zaman ve herhangi bir yerde parmaklarınızın ucunda tutun.

soul byrd

Taşıması konforlu

Ergonomik olarak şekillendirilmiş mahfaza, kulağa sağlam ve özellikle tam oturmasını sağlar. Ayrıca, muhafazanın düz şekli sayesinde, kulak içi kulak çıkıntı yapmaz ve bu nedenle dinlenirken veya uyurken idealdir - başınızı yatarken ya da yanınıza yatırırken hiçbir şey sıkışmaz.

XS, S, M, L ve XL boyutlarındaki beş çift kulak ucu kulağınıza tam oturmasını sağlar. Kulak uçlarını yapmak için kullanılan silikon yumuşak, ipeksi ve işitsel kanala mükemmel uyum sağlar, böylece mümkün olan en iyi ses üretiminin keyfini çıkarmanıza izin verir.

Dahası, isteğe bağlı olarak temin edilebilir Uyumluluk kulaklık uçları (400 serisi) ayrıca tüm BYRD serisinde gereksinimlere uygun olarak kullanılabilir.

Features

soul byrd

soul byrd

soul byrd

Mükemmel

Mikrofonlu evrensel üç düğmeli uzaktan kumanda, hem Android hem de iOS oynatma aygıtlarında tam işlevsellik sağlar. Sonuç olarak, ortam oynatma, telefon görüşmeleri ve sanal asistanlarınızı (Google, Siri, vb.) Esnek bir şekilde yönetebilirsiniz.

Ve eğer Soul BYRD'nize bir mola vermeye karar verirseniz, küçük, pratik kasasında güvenli ve kompakt bir şekilde paketleyebilirsiniz.

Gelişmiş tasarım birinci sınıf malzeme

Tasarımcılar ve işitme uzmanları BYRD serimizi oluşturmak için birlikte çalıştı. Sonuç: sade şıklık, hoş bir his ve etkileyici kullanım rahatlığı.

Soul BYRD’nin zarif muhafazası eloksallı alüminyumdan yapılmıştır. Güzel şekilli kablolar son derece esnektir ve sinir bozucu düğüm oluşturmalarını engelleyen yumuşak bir yüzeye sahiptir. Özel nitelikleri sayesinde kablo gürültüsü minimumda tutulur.

Gerçek Güvenirlik

Sağlam ve dayanıklı - bu özellikler BYRD serimizi tasarlarken özellikle önemlidir. Bu nedenle, özel yüksek kaliteli bileşenlerin kullanımını tercih ettik.

Basitçe pratik: Kulaklık başlıkları ve koruyucu ızgaralar kolayca temizlenebilir veya değiştirilebilir. Kulaklıklar ne kadar yoğun kullanılırsa kullanılsın, günden güne uzun süre keyif alırsınız.

Yorumlar

Taksit

Bir Yorum Yaz

beyerdynamic Soul BYRD Kulakiçi Kulaklık

beyerdynamic Soul BYRD Kulakiçi Kulaklık

beyerdynamic Soul BYRD siyah kablolu birinci sınıf kulak içi kulaklıklar

Taksit
Taksit

30 other products in the same category: