İndirimli Fiyat! Fiio FA1  HiFi Tek Dengeli Armatür Sürücülü Kulakiçi Kulaklık Daha Büyük Görüntüle

Fiio FA1 HiFi Tek Dengeli Armatür Sürücülü Kulakiçi Kulaklık

KIK0095

New product

Fiio FA1 ile her seferinde pürüzsüz müzik. Hem android hem iphone uyumludur.

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

1 440,68 ₺

-15%

1 694,92 ₺

Bilgi Kartı

İletim Tipi Kablolu
Kulaklık frekans tepkisi 20 - 20.000 Hz
Nominal ses basınç seviyesi 111 dB
Kablo & Fiş 1,2 m
Ağırlık 9 g
Empedans 15 ohm @ 1kHz
Sürücü Knowles ED-33357
Maksimum giriş gücü 100mW

Daha Fazla Bilgi

Olağanüstü duruma şeffaf bir bakış

FA1’in önleyici dalgalanma doku ön yüzü, eşit derecede çarpıcı bir saydam gövdeyle tamamlanır ve bu sayede, kulak içi monitörün tasarımının her ayrıntısına giren tasarım ve özen göstermenize izin verir.

FA1'deki özel armatür sürücüleri, özel olarak tasarlanmış mikrometre ses tüpü ile birlikte, herhangi bir dip veya tepe noktasından arınmış, doğal fakat pürüzsüz bir ses frekansı yanıtı sağlayacak şekilde ayarlanmıştır. FA1 ile sadece dengeli armatür sürücülerinin sağlayabileceği sağlam ve hızlı bas, harika zengin ortalıklar ve detay ve hızda tiz damlaması elde edersiniz.

Pürüzsüz, kadifemsi ancak hassas dengeli bir armatür sesi

FA1, DLum baskı teknolojisini kullanan ve 25 um çözünürlüğe kadar gelişmiş endüstriyel sınıf 3D yazıcılarla üretildi. Geleneksel kalıplama veya enjeksiyon kalıplama işlemleriyle karşılaştırıldığında, gelişmiş dijital modelleme ile birlikte 3B yazdırma daha fazla birim-birim tutarlılığı ve daha iyi bir genel ses elde etmemizi sağlar.

En yeni 3D baskıdan benzersiz hassasiyet

Her seferinde büyüleyici ses için özelleştirilmiş Knowles sürücüsü

FA1'in içinde, FiiO ve Knowles tarafından ortaklaşa geliştirilen, özellikle mükemmel bir ses için BA sürücülerinin gücünden yararlanan, özel olarak özelleştirilmiş, dengeli bir armatür sürücüsü var. 15 ohm'luk düşük empedansı ile FA1'in telefonunuzda bile her şeyden iyi geleceğinden emin olabilirsiniz!

Mükemmel dış kabuğun seçilmesi

FA1'in dış kabuğu, özellikle maksimum kullanım rahatlığı ve renk ve parlaklığını uzun yıllar boyunca kalıcı bir şekilde tutma kabiliyeti için seçilmiş, cilt dostu bir reçine malzemesi kullanır.

FA1 ile birlikte su geçirmez bir taşıma çantası, temizleme fırçası, bas için optimize edilmiş kulak uçları (3 çift) ve dengeli bir ses imzası için optimize edilmiş kulak uçları (3 çift) bulunur; böylece hemen istediğiniz şekilde dinlemeye hazır olursunuz. .

Detaylara verilen dikkat, aksesuarlarla başlar

Demokratikleşme, sıradan bir kişi için mükemmel ses

FiiO asla açgözlü miktarda kar elde etme konusunda bir şey yapmadı - aksine, genel olarak insan için uygun olan harika ses sağlamayı amaçlıyoruz. FA1’in Knowles BA sürücüsü ve son teknoloji 3D baskı işlemi ile, mükemmel ses çıkaran mükemmel değerli ürünler üretme geleneğine devam ediyoruz.

FA1'in şekli, maksimum konfor sağlamak ve seslerin kulağınıza engellenmeden akmasını sağlamak için, on binlerce insan kulağı şeklinin girişinden tasarlanmıştır.


Gelişmiş 3D baskı teknolojisi ve kabuğun cilde dost reçine malzemesi sayesinde, tek bir FA1 kulak ünitesi, benzersiz kullanım rahatlığı için sadece 4,5 g ağırlığındadır.

Bir tüy kadar hafif

Serbest ses için çıkarılabilir kablolar

Ürünle birlikte verilen MMCX kablosu, değiştirmeyi kolaylaştırarak FA1'in dayanıklılığını arttırmaz, aldığınız sesi de arttırır. 3,5 mm sonlandırılmış kablo, üstün netlik ve engin ses kalitesi için oksijensiz bakır kaplamalı gümüş telden yapılmıştır.

Yorumlar

Taksit

Not 
2020-09-23

Fiio FA1 HiFi Tek Dengeli Armatür Sürücülü Kulakiçi Kulaklık

Tek armatürlü bir kulaklık bundan daha iyi olamaz. Akustik çok başarılı bir şekilde ayarlanmış ve bu yüzden sesler asla birbirine karışmıyor geniş bir sahnesi var ve gayet ferah çalıyor. enstürüman oldukça başarılı tizlerde kesinlikle sivrilme yok. yani herşeyden olması gerektiği kadar var.Ayrıca satın alan veya alacak olan arkadaşlara tavsiyem android veya ios ta kullanıyorsanız mutlaka ONKYO hifi player ile kullanın. çok küçük bir ücret karşılığında ömür boyu güncellenerek kullanabileceğiniz harika bir hifi player. kod çözme yeteneği rakipsiz bir oynatıcı.

  • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.

Yorumunuzu Yazın!

Bir Yorum Yaz

Fiio FA1  HiFi Tek Dengeli Armatür Sürücülü Kulakiçi Kulaklık

Fiio FA1 HiFi Tek Dengeli Armatür Sürücülü Kulakiçi Kulaklık

Fiio FA1 ile her seferinde pürüzsüz müzik. Hem android hem iphone uyumludur.

Taksit
Taksit

Bu ürünü alan müşteriler de bunlarıda aldılar:

30 other products in the same category: