İndirimli Fiyat! SoundMAGIC E11 Dark Gun Daha Büyük Görüntüle

SoundMAGIC E11 Dark Gun

KIK0093

New product

Kulaklık deneyimini daha üst seviyelere taşıyan SoundMAGIC, ödüllü E10 kulaklıkların orijinal sesinden geliştirilen E11 yalıtımlı kulaklıkları yarattı. Tam alüminyum yapı, güncellenmiş sürücüler ve yüksek çözünürlüklü gümüş kaplamalı ses kablosu, sağlam bir yapı ve gelişmiş ses performansı sağlar.

Daha Fazla Detaylar

5 Öğeler

1 425,00 ₺

-10%

1 583,33 ₺

Bilgi Kartı

İletim Tipi Kablolu
Kulaklık frekans tepkisi 15Hz~22KHz
Nominal ses basınç seviyesi 112dB at 1kHz/mW
Kablo & Fiş 1,2 m
Ağırlık 12 g
Empedans 42 ohm
Sürücü Dinamik 10 mm Neodymium

Daha Fazla Bilgi

Güncellenmiş bir sürücüyle donatılmış SoundMAGIC E11, daha yüksek frekanslı detaylandırma ve daha dokulu düşük frekanslı uzatma ile daha olgun ve sofistike bir ses görüntüsü sağlar. Gümüş kaplama bakır bir kablonun eklenmesi, gelişmiş sinyal iletimini sağlar. Bu gümüş kaplamalı bakır kablo, özel bir çift koruma teli yapı tasarımıyla etkileşimi de önler.

E11'in tasarımındaki iki unsur en iyi konfor seviyelerini ve ses deneyimini sağlar: doğru yapısal yapı ve kulak içi izolasyon tasarımı. Ergonomik şekilli mahfaza ile doğru silikon kulak ucu ile birlikte tasarlanan E11, en yüksek kalitede rahat, sürükleyici ve özel dinleme sağlar.

 

Dinlemenin evrimi.

 

Gelişmiş Ses
Yeniden tasarlanmış 10 mm dinamik sürücülerden zarif ve doğru ses sağlayan SoundMAGIC E11, genişletilmiş saydam ayrıntı ve sıcak, dokulu bas ile dengeli bir ses görüntüsü sunar.

Zarif alüminyum gövde
Tamamen hassas kesim işleminde alüminyumdan tamamen hazırlanmış ve benzersiz bir el boyama işlemi ile tamamlanmış olan E11'in hafif ve sağlam gövdesi, zarif ve zarif bir görünüme sahip zarif bir doku sergiler.

Gümüş Kaplama Bakır Kablo
En iyi sinyal iletimini sağlamak için, E11, sinyal kalitesi kaybını etkin bir şekilde azaltmak ve yüksek çözünürlüklü ses seviyeleri elde etmek için yüksek kaliteli gümüş kaplamalı bakır kablo ile donatılmıştır.

Rahat Yalıtım Tasarımı
E11, ergonomik açılı ses tüplerini, toplam ses yalıtımı ve etkileyici dinleme ile güvenli bir uyum sağlamak için kulak kanalını tamamen yumuşak silikon kulak uçları ile kapatan bir kulak içi uyumla birleştirir.

ÖZELLİKLER
Zengin bas ve genişletilmiş netlik ile dengeli, doğru ses
Minimalist tasarımlı işlenmiş alüminyum gövde
Gümüş kaplama bakır kablo, yüksek çözünürlüklü ses sağlar
Dolaşmayan özelliklere sahip bükümlü kablo tasarımı
Dayanıklı alüminyum açılı jak fişi ve y bölmeli bölüm
İzolasyon tasarımı ile konforlu ve güvenli kullanım
 

PAKET DAHİL
SoundMAGIC E11C Kulaklık
Silikon kulaklık uçları (S / M / L)
Saklama çantası

Yorumlar

Taksit

Not 
2023-10-16

Kulaklık Çıkışı: 3.5mm.

Merhaba evet 3,5 mm jacka sahiptir.
Saygılarımızla.

Not 
2023-10-16

Kulaklık Çıkışı: 3.5mm.

Kulaklık Çıkışı: 3.5mm. için uygun mudur ?

Not 
2021-12-28

F/p dediğin işte budur.

Ürün nedense tasarım olarak bana efsane Sennheiser ie800' ü anımsatıyor. Çok kibar ve küçük. Özellikle bütçe ve güzel bir ürün aradığım için tercih ettim. Sesi çok hoş, dengeli ve güzel. Rahatsız etmese saatlerce çıkarmam o derece :) Köpük uç kullanılarak uzun süren komfor sağlanabilir belki. Burn in denen ve dinledikçe güzelleşen bir yapısı var diye düşünüyorum. Ve ses kaynağına göre çok belirgin tepki veren bir ürün. İmkan varsa amfi dac vs. ile kullanılmasını öneririm. Olumsuz olarak söyleyebileceğim kablosunda mikrofonik etki var, yani kablo sağa sola değdi mi kulaklıktan bu sesi duyuyorsunuz. Bunu çok abartanlar var ama benim için sorun değil. :) İster teknoloji mağazalarında ister sanal alışveriş sitelerinde bu fiyatlara bundan iyi ses alınabilecek bir ürün olduğunu düşünmüyorum, tabi Türkiye için konuşuyorum. Bu imkanı sağladığı için Hesaudio' ya teşekkürler.

Yorumunuzu Yazın!

Bir Yorum Yaz

SoundMAGIC E11 Dark Gun

SoundMAGIC E11 Dark Gun

Kulaklık deneyimini daha üst seviyelere taşıyan SoundMAGIC, ödüllü E10 kulaklıkların orijinal sesinden geliştirilen E11 yalıtımlı kulaklıkları yarattı. Tam alüminyum yapı, güncellenmiş sürücüler ve yüksek çözünürlüklü gümüş kaplamalı ses kablosu, sağlam bir yapı ve gelişmiş ses performansı sağlar.

Taksit
Taksit

30 other products in the same category: