Yeni İndirimli Fiyat! SoundMAGIC E80C Kulakiçi Kulaklık Daha Büyük Görüntüle

SoundMAGIC E80C Kulakiçi Kulaklık

KIK0079

New product

Herkese stüdyo seviyesinde ses kalitesi sunmak amacıyla SoundMAGIC E80C geliştirildi. Apple ve Android akıllı telefonları arasında otomatik geçiş yapan 3 tuşlu uzaktan kumandayla donatılmış cihaz.

Daha Fazla Detaylar

2 Öğeler

1 006,78 ₺

-10%

1 118,64 ₺

Bilgi Kartı

Kulaklık Tasarımı Kapalı
İletim Tipi Kablolu
Kulaklık frekans tepkisi 15Hz~22KHz
Nominal ses basınç seviyesi 102±2 dB
Kumanda 3 tuşlu
Kablo & Fiş L stil 3,5 mm Altın plakalı, 1,2 m
Ağırlık 16 g
Empedans 64±10% Ohms
Sürücü Dinamik 10 mm Neodymium
Mikrofon Frekans aralığı 20Hz-16KHz
Mikrofon Hassasiyeti 42 ± 2dB - 1KHz

Daha Fazla Bilgi

Özgün sese gerçek anlamda ulaşmak için, E80C'nin yeniden yapılandırılmış sürücüleri, özel olarak Japonya'dan ithal edilen yeni yüksek saflıkta bakır sargı malzemesini içermektedir. Bu malzeme, E80C'nin tüm potansiyelini elde etmek için daha yüksek bir empedans derecesine neden olur ve daha fazla sürme gücü gerektirir. Yüksek çözünürlüklü dijital ses çalar veya kulaklık amplifikatörü en iyi sesi çıkaracaktır.

Tüm akıllı telefonlarla uyumlu olan E80C, Apple ve Android akıllı telefonlar arasında otomatik olarak devreye giren 3 tuşlu uzaktan kumandaya bir mikroçip içerir. Birden fazla akıllı telefonun sahipleri ses düzeyini kontrol etmek, denetimi takip etmek ve cevap / bitiş işlevlerini çağırmak için aygıtlar arasında kolaylıkla takas yapabilir.

Müzik tutucu için yaratılmıştır.

 

SoundMAGIC E80C

 

Sofistike ses
Herhangi bir frekansın aşırı gerilmesiz iyi tanımlanmış bas ve uyumlu stereo ayrımı ile tutarlı ve dengeli ses. Nötr olarak, orijinal sese göre E80C, dürüst ve samimi bir müzik temsilini sunar.

Otomatik Akıllı Anahtar
E40C, tüm akıllı telefonlarla uyumludur ve 3 tuşlu uzaktan kumanda ünitesine bir mikroçip içerir ve bu sayede Apple, Android akıllı telefonları arasında ses, parça kontrolü ve telefon görüşmeleri için otomatik geçiş yapılır.

Olağanüstü Malzeme
E80C sürücülerinden mümkün olan en iyi performansı minimal distorsiyon ile elde etmek için SoundMAGIC, özellikle Japonya'dan ithal edilen yeni bir yüksek saflıkta bakır sargı materyalini içermektedir. Sağlam gövde tamamen alüminyumdan üretilmiş ve hassas kalıplanmış termoplastik reçine ağızlığı, gerilme dirençli Bükümlü Çekirdek Kablosu ile birlikte, son derece dayanıklı bir dinleme makinesi üretiyor.

Uyum ve İzolasyon
Ergonomik olarak tasarlanmış ses tüpleri kulak kanalına mükemmel bir şekilde oturur ve kulağınıza rahatça yerleşir. Kulak içi tasarımı sağ kulaklıklar ile birleştirilerek müzik sızdırmaz hale getirilir ve istenmeyen sesler çıkarılır. Teslimatta her kullanıcı için doğru uyumu sağlamak için birden fazla silikon ve Comply eartips bulunur.

ÖZELLİKLER

İyi tanımlanmış bas ile nötr ve dengeli ses imzası
Kusursuz orijinal stüdyo master seviyesi sesi
Yüksek çözünürlüklü DAP'ler ve kulaklık yükselticileri ile en iyi sonucu verecek şekilde tasarlandı
Apple ve Android akıllı telefonlar için üretilmiştir
Entegre 3 düğmeli akıllı uzaktan kumanda ve mikrofon
Rahat sığdırma ve ayırt edici tasarım
Güçlü yapı ve sıkışma önleyici tasarıma sahip Bükümlü Çekirdek Kablosu
Sağlam metal metal kulaklık gövdesi yapısı
Japonya'dan ithal edilen yüksek saflıkta bakır sargı malzemesi
 

PAKET DAHİL

SoundMAGIC E80C Kulaklıklar - Gunmetal
3 çift kubbe şeklinde silikon kulaklıklar (S / M / L)
3 çift düz silikon kulplar (S / M / L)
1 çift Çift Flanşlı Silikon Baştankarayı (M)
3 çift Köpük uçlarına uyun (S / M / L)
Sabit taşıma çantası
Kablo klipsi

Yorumlar

Taksit

Not 
2019-04-08

Mükemmel bir kulaklık.

Ses kalitesi harika, daha önce böyle bir kulaklık kullanmamıştım. (quad daclı LG V30+ ile birlikte kullanıyorum) , bugüne kadar nerdeyse 20 farklı kulaklık kullanmış birisi olarak bundan iyisini ses kalitesi olarak. Eksi yanları ise dolaşmaz yassı kablosu olsa çok daha iyi olurdu ve kontrol tuşu biraz daha aşağıda ve daha kullanışlı yapılabilirdi.

Not 
2018-12-20

Mükemmel ses

Diğer kullandığım kulaklıklar bir seviyeden sonra ses bozuluyordu. Özellikle basslar. Acaba telefon mu besleyemiyor kulaklık mı sınırlarını zorluyor diye merak ediyordum. Sorun kesinlikle kullandığım kulaklıkta. E80c sesi yükseldikçe bass mid ve tizler de dengeli olarak yükseliyor bu çok hoşuma gitti. Sahne çok geniş. Müziği dinlemek başka hissetmek başkaymış :)
Yabancı forumlarda bass konusunda e80c ye biraz haksızlık yapmışlar. Tam olması gerektiği gibi. Kulak tırmalamiyor derinden geliyor. İlla çok yüksek olsun isterseniz poweramp uygulaması ile bass şiddetini arttırmak gayet mümkün. Şimdiye kadar bass ağırlıklı severdim bu kulaklık ile dengeli müzik neymiş öğrenmiş oldum. Alışkanlıkları değiştiren bir kulaklık.
Esra Hanım satış öncesi ve satış sonrası çok ilgilendi kendisine tekrar teşekkür ediyorum. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz...

  • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.

Yorumunuzu Yazın!

Bir Yorum Yaz

SoundMAGIC E80C Kulakiçi Kulaklık

SoundMAGIC E80C Kulakiçi Kulaklık

Herkese stüdyo seviyesinde ses kalitesi sunmak amacıyla SoundMAGIC E80C geliştirildi. Apple ve Android akıllı telefonları arasında otomatik geçiş yapan 3 tuşlu uzaktan kumandayla donatılmış cihaz.

Taksit
Taksit

30 other products in the same category: