İndirimli Fiyat! E1001 TRIPLE DRIVER KULAKİÇİ KULAKLIK Daha Büyük Görüntüle

1MORE E1001 TRIPLE DRIVER KULAKİÇİ KULAKLIK

KIK0201

New product

İki dengeli armatür ve bir adet ayrı dinamiksürücünün sağladığı güç ve netlik, eşsiz bir dinleme deneyimi sağlar. Sizinle müziğinizin arasında daha önce deneyimlemediğiniz geniş ve şeffaf bir duygu yaratır.

Daha Fazla Detaylar

1 Nesne

Uyarı: Stoktaki Son Ürün!

499,00 ₺ Vergi Dahil

-20%

623,75 ₺ Vergi Dahil

Bilgi Kartı

Kulaklık Tasarımı Kapalı
İletim Tipi Kablolu
Kulaklık frekans tepkisi 20 - 40.000 Hz
Nominal ses basınç seviyesi 99 dB SPL/mW
Kumanda 3 tuşlu
Ağırlık 18 g
Empedans 32 ohm

Daha Fazla Bilgi

Triple Driver – iki dengeli armatür ve bir adet ayrı dinamik sürücünün sağladığı güç ve netlik, eşsiz bir dinleme deneyimi sağlar.

Ses Düzenlemesi – Grammy ödüllü ses mühendisi Luca Bignardi tarafından mükemmelleştirilmiştir.

Rahat ve Ergonomik Tasarım  Eğik açılı kulak bağlantısı, kulak kanallarına doğal uyum gösterir. Ürün ile beraber gelen 6 farklı boyuttaki kulak ucu, tüm kulak tipleri için uygun bir çözüm sunar.

Akıllı Kontrol Teknolojisi  Apple iOS ve Android ile uyumludur; böylece ses seviyesini rahatça kontrol etme, şarkı seçme ve çağrı alma imkanı sağlar.

Kevlar Kablo  Yüksek kalitenin ana unsurlarından biri alüminyum alaşımlı hafif gövdesidir. Kablo, dayanıklılık ve çekme mukavemetini büyük oranda arttırmak için Kevlar lifi sarılı iç emaye bakırdan oluşur. Kablonun yüzeyi yumuşaklık sağlaması için TPE(Termoplastik Elastomer) ile geliştirilmiş olup, dayanıklılık ve direnç kazanması için örgülü naylon tabakası ile kaplanmıştır.

ÜÇ SÜRÜCÜYLE GELEN MÜKEMMELLİK

İki dengeli armatür ve bir adet ayrı dinamiksürücünün sağladığı güç ve netlik, eşsiz bir dinleme deneyimi sağlar. Sizinle müziğinizin arasında daha önce deneyimlemediğiniz geniş ve şeffaf bir duygu yaratır.

Patentli armatür sürücüler, yüksek frekansta seslerin bozulmadan en kaliteli şekilde duyulmasını sağlar. Bu armatürler yüksek çözünürlüklü ses üretmek için 40.000Hz’e kadar genişletilmiş bir frekans aralığına sahiptirler. Bu aralıktaki frekanslar, normalde yalnızca canlı müzikte duyulabilen kusursuz geçişlere olanak sağlar.

Armatür sürücüler, kalıcı performans ve direnç sağlaması için dayanıklı silikon kapaklar ile beraber yerleştirilmiştir. Esnek bir polimer olan PET'in iki dış katmanı içerisinde bulunan ve havacılık endüstrisinde kullanılan metal ile, patentli üç katmanlı sürücü, bas ve mid tepki sürelerini,ve dolgunluğunu önemli ölçüde artırmaktadır.

DENGE VE KONFOR

E1001'in kulaklık kısmındaki eğiklik, kulaklarınızın doğal yapısıyla hizalıdır. Sağladığı rahatlığın yanı sıra, bu eğiklik, ses izolasyonu da sağlar; böylelikle dinlediğiniz müzikteki dolguluk hissini ve bası arttırır. 1MORE, diğer markalarda yaygın olarak görülen sert bas ve tizlerle ortaya çıkan sağlıksız ses seviyelerine ihtiyaç duymadan, doğal ve dengeli sese olan bağlılığı ile tamamen tatmin edici bir dinleme deneyimi üretir. Kulaklarınızı korurken en sevdiğiniz sanatçıların size sunmak istediğini duymanızı, daha önce duymadığınız detayları keşfetmenizi istiyoruz.

KUTUNUN İÇİNDEKİLER

  • Triple driver kulak içi kulaklık
  • 6 farklı boyutta kulak uçları
  • Manyetik kapaklı taşıma çantası
  • Havalı saklama kutusu
  • Kaliteli çift jaklı havayolu adaptörü
  • Kıyafet için klips

Yorumlar

Not 
2018-02-24

Net

Yorum için biraz bekledim özellikle burn-in olmasın için. Detayları çok net duyabileceğiniz,tiz +1 mid bas +1 şekilde hafif v-Shape eğlenceli bir kulaklık. Her müzik türünü rahatlıkla dinleyebileceğiniz ama özellikle elektronik müzik sevenlerin beğeneceğini düşündüğüm bir kulaklık. Kutu içeriği en zengin kulaklık orası kesin. Ayrıca Selçuk bey çok ilgili bütün sorularınıza samimi bir şekilde cevap verecektir.

Not 
2018-01-04

Müziğin Doruklarında

Ürün çok güzel. Iphone cihazlar ile uyumlu; mikrofonu ve fonksiyonları (2kere ses açma/kısma tuşuna basınca şarkıyı ileri/geri yapma özelliği aktif.) çalışıyor. İzolasyonu çok iyi dış dünya ile tamamen kopuyorsunuz gözler kapalıysa. Ek olarak bir DAC cihaz alındı mı harika bir takım oluşur, bunu icat edenden de getirip ülkemizde satandan da Allah razı olsun :)

Not 
2017-10-11

Muhteşem kulaklık

Daha önce dinlediğim müziklerde ki detayları duymaya başladım. Ses aralığı ve kalitesi tam istediğim gibi. Pişman etmeyecek bir ürün.

Not 
2017-09-18

Çok iyi

Baslar çok iyi ayrıca şarkı alt yapılarındaki ayrıntılar olduğu gibi kulağa geliyor. Birçok kulaklıkta bu var zannediyorum ; ses seviyesi sınırlandırılmış. İlla ben kulaklarımı sağır edecek kadar ses açarım diyorsanız almayın. Kullandığınız programın (Spotify vs.) equalizerı yardımıyla sesi biraz yükseltilebiliyor. Dışarının sesi kesinlikle duyulmuyor.Kulaklıktan gelen ses de dışarı gitmiyor. Ses izolasyonu çok iyi.Tamamen müzikle başbaşasınız. Dış dünyayla bağlantı kesik.Çok güzel ürün. Tavsiye ederim.

Yorumunuzu Yazın!

Bir Yorum Yaz

1MORE E1001 TRIPLE DRIVER KULAKİÇİ KULAKLIK

1MORE E1001 TRIPLE DRIVER KULAKİÇİ KULAKLIK

İki dengeli armatür ve bir adet ayrı dinamiksürücünün sağladığı güç ve netlik, eşsiz bir dinleme deneyimi sağlar. Sizinle müziğinizin arasında daha önce deneyimlemediğiniz geniş ve şeffaf bir duygu yaratır.

Bu ürünü alan müşteriler de bunlarıda aldılar:

30 other products in the same category: