Yeni İndirimli Fiyat! Fiio FT3  Kafaüstü Kulaklık Hi-res  350 Ohm 3.5/4.4 /6.35 jack Daha Büyük Görüntüle

Fiio FT3 Kafaüstü Kulaklık Hi-res 350 Ohm 3.5/4.4 /6.35 jack

K0068

New product

Ergonomik tasarıma sahip alüminyum alaşımlı gövde: rahat kullanım için çok eksenli tasarımı; 60 mm (≈2,36 inç) çapında ve Berilyum kaplama + DLC diyafram, çift mıknatıslı devre (bobin iç ve dış) sistemi ile donatılmış büyük boyutlu dinamik sürücüler

Daha Fazla Detaylar

10 Öğeler

9 633,33 ₺

-15%

11 333,33 ₺

Daha Fazla Bilgi

1
1

1

2007 yılında kurulan FiiO, taşınabilir müzik ürünlerinin araştırma ve geliştirilmesine odaklanan yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. FiiO, kullanıcıların ihtiyaçlarına büyük önem verir ve kullanıcılara en iyi ses ürünlerini en iyi fiyatlarla sunmak için ürün tasarımı ve üretiminde sürekli olarak mükemmelliğin peşinden gider.

FiiO FT3 ile tanışın
FiiO FT3, yenilikçi tasarımı ve olağanüstü ses kalitesiyle övünen geniş diyaframlı bir kulaklıktır. Nadir bulunan 60 mm'lik dinamik sürücüsü ile tüketicilere piyasadaki diğer ürünlerle eşi benzeri olmayan benzersiz bir dinleme deneyimi sunuyor.

60 mm büyük dinamik sürücü
350Ω yüksek empedans tasarımı
Arkası açık tasarım
2 set farklı ses veren kulaklık yastığı
Furukawa monokristal bakır kablo
4 farklı ses fişi dahildir

1

1

1

1

60 mm büyük dinamik sürücü

Daha küçük bir sürücüyle karşılaştırıldığında, FT3 daha fazla havayı itebilir ve enerjiyi sese daha verimli bir şekilde dönüştürebilir - bu da geniş bir ses alanıyla daha doğal ama sağlam bir ses elde edilmesini sağlar.

dahili ve harici manyetik devre sistemi

Optimize edilmiş manyetik devre, özellikle büyük dinamik değişiklikler sırasında ses bobini ve diyaframın bu hareketini dengeler ve bu da manyetik enerjinin daha etkin kullanımına ve ses bobini üzerinde daha iyi kontrole olanak tanır.

Berilyum kaplama conta + DLC diyaframı

FT3 sürücüsü, bozulmaya ve dolayısıyla doğrusal olmayan distorsiyona daha az eğilimlidir ve aynı zamanda son derece genişletilmiş bir frekans tepkisine ve iyileştirilmiş ses sahnesine sahiptir.

350Ω yüksek empedans

Yüksek empedanslı tasarım, kulaklıklara daha güçlü kontrol, daha iyi geçici ve dinamik tepki getirir, temiz kalır ve çamurlu olmaz, daha güçlü bir izlenim verir.

1

1

1

1

Kulağa paralel açılı sürücüler

daha az duran dalga, daha az bozulma

Sırtı açık tasarım

Sonuç olarak, müzikteki ayrıntılar, sanki canlı bir performans dinliyormuşsunuz gibi, geniş bir açık ses sahnesinde daha net ve doğal bir şekilde ortaya çıkıyor.

4 değiştirilebilir ses fişi standart olarak gelir

3,5 mm/4,4 mm değiştirilebilir fişler

3,5 mm ila 6,35 mm adaptör

4,4 mm - XLR-4 dengeli adaptör

Furukawa monokristal bakır tel

Dış kabuk malzemesi: Alev geciktirici, darbeye dayanıklı naylon örgülü kayış

Tel kaplama malzemesi: TPE

Koruyucu katman: PCOCC-A (26/0.12X2)

Yalıtım katmanı: PFA

İletken: PCOCC-A (3/20/0.8X2AWG23)

Kablonun en dış çapı: Ana kablo 6,5 mm, her bir taraftaki branşman kablosu 3,5 mm

1

Özellikler

Frekans tepkisi 7Hz-40kHz
Empedans 350Ω
Hassasiyet 102dB (1Vrms)@1kHz
Kulaklık yastığı basıncı 4.0N±0.3N
Sürücü tipi 60mm dinamik sürücü
Kulaklık konektörü Çift 3.5mm

Yorumlar

Taksit

Not 
2023-08-24

Çok başarılı bir kulaklık

Evde kullanmak için arkası açık yeni nesil bir kulaklık arıyordum ve FiiO FT3'ü tercih ettim. İnanılmaz keyifli bir kulaklık diyebilirim, dinledikçe güzelleşiyor, özellikle FiiO M11 Plus ESS DAP ile birlikte kullanıyorum. Tertemiz vokaller, geniş bir sahne, etkili bir bas, her açıdan çok dengeli, uzun süreli kullanımda yorucu da değil. Genelde referans alınan Sennheiser HD 600'den pekçok yönden üstün olduğunu düşünüyorum (tamamen sübjektif bir görüş elbette). Dışarıda kullanmak için de Beyerdynamic DT 700 Pro X modelini satın aldım. Kulaküstü kulaklıklarımı güncellemiş oldum. FiiO her zaman hayranlıkla takip ettiğim bir marka, kulakiçi kullanmakta zorlansam da yakın gelecekte FH9 var sırada. Sonuç olarak FT3'ü herkese tavsiye ederim, imkanı olan bu fiyatlardan kaçırmasın. Hesaudio ise bambaşka, insanın yaptığı işe bu kadar mı saygısı olur, tebrik etmek az kalır.

Yorumunuzu Yazın!

Bir Yorum Yaz

Fiio FT3  Kafaüstü Kulaklık Hi-res  350 Ohm 3.5/4.4 /6.35 jack

Fiio FT3 Kafaüstü Kulaklık Hi-res 350 Ohm 3.5/4.4 /6.35 jack

Ergonomik tasarıma sahip alüminyum alaşımlı gövde: rahat kullanım için çok eksenli tasarımı; 60 mm (≈2,36 inç) çapında ve Berilyum kaplama + DLC diyafram, çift mıknatıslı devre (bobin iç ve dış) sistemi ile donatılmış büyük boyutlu dinamik sürücüler

Taksit
Taksit

4 other products in the same category: