Yeni İndirimli Fiyat! Beyerdynamic Dt 880 Pro 250 ohm Kafaüstü Kulaklık Daha Büyük Görüntüle

beyerdynamic Dt 880 Pro 250 ohm Kafaüstü Kulaklık

KUK0051

New product

beyerdynamic DT 880 Pro Professional Stüdyo Kulaklıkları. Yarı açık, dağınık alanlı stüdyo kulaklık.

Daha Fazla Detaylar

2 Öğeler

2 966,10 ₺

-30%

4 237,29 ₺

Daha Fazla Bilgi

 Analitik ses
Sağlam, ayarlanabilir, yumuşak yastıklı kafa bandı yapısı sayesinde rahat kullanım. Tüm parçalar değiştirilebildiği için sağlam, kolay bakım yapılabilir yapı.
Tek taraflı kablo Kadife, çevresel-kulak (kulak etrafındaki) kulak pedleri. Naylon taşıma çantasında teslim edilir. İletim tipi Kablolu. Kulaklık tasarımı (çalışma prensibi) Yarı açık.
Kulaklık tasarımı (çalışma prensibi) Yarı açık. Kulaklık empedansı 250 ohm. Kulaklık frekansı yanıtı 5 - 35.000 Hz. Nominal ses basıncı seviyesi 96 dB.
Kablo ve fiş Mini fişli (3,5 mm) ve ¼ “adaptör (6,35 mm) ile sarılmış bağlantı kablosu. Ambalajsız net ağırlık 295 g.

dt 880 pro

Studio Klasik

Denenmiş ve test edilmiş bir tasarım - hem profesyoneller hem de müzik severler arasında popüler.

Tüm dünyada profesyonel kullanıcılar yıllardır klasik serilerimize güveniyor: DT 770/880/990 PRO. Stüdyo referansı olarak ayrıntılı çözünürlük ve çok şeffaf bir sesle parlıyorlardı.

DT 880 PRO, geçirgen kulak kabı tasarımı sayesinde rahatça uzun izleme ve karıştırma oturumları için mükemmel, doğal ve nötr sesi olan yarı açık stüdyo kulaklıktır.

Features

Stüdyo için referans

Geniş stereo görüntü ve dengeli, şeffaf ses, DT 880 PRO'yu stüdyoda güvenilir bir referans noktası ve yapımcılar ve ses mühendisleri için güvenilir bir arkadaştır. DT 880 PRO, stüdyo izleme, karıştırma ve mastering için güvenilir bir araçtır, çünkü hassas sensörler pan, EQ veya dinamiklerde en küçük ayarların kolayca duyulmasını sağlar.

Üstün Nötr Ses

Kulaklık yarı açık tasarımı sayesinde benzersiz bir genişliğe sahiptir, bu yüzden çok net ve geniş bir stereo görüntüye sahiptir. Ses, DT 770 PRO'nun sesinden çok 3 boyutludur. DT 880 PRO, düşük ses seviyelerinde bile derinliği ve detaylarıyla etkileyicidir. Her nüansın net bir şekilde duyulabilmesi için karışımdaki sonik elementlerin en uygun şekilde konumlandırılmasını sağlayarak, soundtracks'i renklendirme olmadan üretir.

Toplam Konfor ve Tek taraflı kablo

Sağlam çelik kafa bandı, kulaklığa güvenli bir uyum sağlar. Yumuşak, ayarlanabilir kulak kapakları uzun süre boyunca mükemmel kullanım rahatlığı sağlar. Sadece bir tarafa takılı olan kablo, DT 880 PRO'nun kablo karmaşası olmadan sık ayarlanması ve çıkarılmasını sağlar. Ekstra hafif yapısı sayesinde giyilmesi çok kolaydır.

Yorumlar

Taksit

Bir Yorum Yaz

beyerdynamic Dt 880 Pro 250 ohm Kafaüstü Kulaklık

beyerdynamic Dt 880 Pro 250 ohm Kafaüstü Kulaklık

beyerdynamic DT 880 Pro Professional Stüdyo Kulaklıkları. Yarı açık, dağınık alanlı stüdyo kulaklık.

Taksit
Taksit

17 other products in the same category: