Yeni İndirimli Fiyat! Kef Muo Bluetooth Hoparlör Daha Büyük Görüntüle

Kef Muo Bluetooth Hoparlör

KEF0510

New product

Kef MUO kablosuz hoparlör barındırdığı inovatif teknolojiler ile hiçbir detaydan ve kaliteden ödün verilmemiş bir ses performansı sunarken, bilgisayarınızdan ya da mobil cihazlarınızdan müzik dinlerken size kablosuz kullanım keyfi sunuyor.

Renk tercihinizi sipariş esnasında belirtiniz...

Daha Fazla Detaylar

5 Öğeler

1 610,17 ₺

-5%

1 694,92 ₺

Daha Fazla Bilgi

Bu taşınabilir cihaz, çift 2.0 "Uni-Q sürücüleri ve gelişmiş yüksek frekans tanımı ve düşük frekans uzantısı ile doğru, oda dolum sesi sağlamak üzere tasarlanmış yardımcı bir bas radyatöre sahiptir. MUO Hoparlör, Bluetooth 4.0 bağlantısı yerleşiktir, böylece uyumlu Bluetooth özellikli herhangi bir cihazdan 33 'uzaklığa kadar ses akışı sağlayabilirsiniz. Kullanışlı bir Bluetooth cihazınız yoksa, MUO ayrıca diğer uyumlu cihazlardan gelen sesleri sıralamak için 3,5 mm bağlantı noktası ile donatılmıştır. .
MUO, hem estetik açıdan hoş olacak hem de odanıza daha iyi ses yansıtması sağlayacak şekilde tasarlanmış, akustik olarak inert bir alüminyum kabuğa sahiptir. MUO'nun şarj edilebilir pili tam şarjla 12 saate kadar dayanır.

Ross Lovegrove tarafından Tasarım
Tasarımcı Ross Lovegrove, KEF'in imzası olan MUON konuşmacılarının heykel biçimini yansıtmak için KEF mühendisleriyle birlikte çalıştı. Birlikte, istenmeyen kabin titreşimini ortadan kaldırmak için tasarlanmış bir yapı geliştirdiler, böylece duyduğunuz tek şey sürücülerin zengin, ayrıntılı çıktıları. Şeklin kendisi, gelişmiş ses projeksiyonuna izin verecek şekilde tasarlanmıştır.

Minyatür Uni-Q
MUO, KEF'in Uni-Q sürücü dizisinin minyatür bir versiyonunu sunuyor. Neredeyse otuz yıldan fazla bir süredir sürekli olarak yenilenen bu teknoloji, bir odayı tam gövdeli, net bir sesle doldurmak için tasarlanmış ve daha yüksek kayıtları daha yüksek hassasiyetle üreten geniş bir ses istasyonu sunar.

Stereo Modu
CD benzeri kalitede stereo sesi kablosuz olarak Bluetooth aptX üzerinden yayınlamak için bir çift MUO hoparlörü senkronize edebilirsiniz.

Parti modu
Daha büyük toplantılar ve partiler için, iki MUO hoparlörünün aynı tam aralıklı yanıtı çoğaltmasına izin veren 'çift bağlantı' modunu seçin, böylece herkes çalmakta olduğunuz müzikten tam anlamıyla yararlanır.

Ek özellikler
Yüksek performanslı DAC, iki adet 2 "tam aralıklı mekanik Uni-Q sürücüsü ve akustik olarak inert bir alüminyum kabuk içine yerleştirilmiş bir ABR sürücüsü
Minimum yüzey etkileşimi ile yatay veya dikey olarak konumlandırmak için yumuşak pedli kavisli şekil
AptX kod çözücülü Bluetooth 4.0
Oda doldurma sesi için mono mod, stereo mod veya çift bağlantı 'parti modu'.
12 saat pil ömrü
 

Sürücü 2x 1,97 "/ 50 mm
Bluetooth v4.0
Menzil: 32,81 '(10 m) ye kadar
AVRCP: Üretici Tarafından Belirtilmemiş
Otomatik Eşleştirme: Üretici Tarafından Belirtilmemiş
Müzik Akışı: Evet
Giriş / Çıkış 1x 1/8 "(3,5 mm) Mini
1x Mikro USB Şarj
Pil Miktarı: 1
Tip: Dahili Şarj Edilebilir Lityum İyon
Müzik Akış Süresi: 12 Saat
Şarj süresi: 3 saat
Boyutlar 8,3 x 3,1 x 2,3 "/ 210,82 x 78,74 x 58,42 mm (WxHxD)
Ağırlık 1,76 lb / 0,8 kgYorumlar

Bir Yorum Yaz

Kef Muo Bluetooth Hoparlör

Kef Muo Bluetooth Hoparlör

Kef MUO kablosuz hoparlör barındırdığı inovatif teknolojiler ile hiçbir detaydan ve kaliteden ödün verilmemiş bir ses performansı sunarken, bilgisayarınızdan ya da mobil cihazlarınızdan müzik dinlerken size kablosuz kullanım keyfi sunuyor.

Renk tercihinizi sipariş esnasında belirtiniz...

1 other product in the same category: