Yeni İndirimli Fiyat! iBasso DC04 Pro CS43131 DAC Kod Çözücü Kulaklık AMP Tip-C - 3,5 mm / 4,4 mm Daha Büyük Görüntüle

iBasso DC04 Pro CS43131 DAC Kod Çözücü Kulaklık AMP Tip-C - 3,5 mm / 4,4 mm

KIK0120

New product

Çok beğenilen DC04 Taşınabilir USB DAC/AMP'nin bir yükseltmesi olan yepyeni iBasso DC04 Pro ile tanışın. İki adet CS43131 amiral gemisi sınıfı DAC yongası ve çift RT6863 yongasından oluşan güçlü bir amplifikatör bölümü barındıran birinci sınıf ikili DAC düzenlemesi ile DC04 Pro, yüksek çözünürlüklü ses gereksinimlerinizi hayata geçiren güçlü ve temiz bir ses deneyimi sunar.

Daha Fazla Detaylar

5 Öğeler

3 895,83 ₺

-15%

4 583,33 ₺

Daha Fazla Bilgi

DC04 Pro'nun OG DC04 üzerinden birincil yükseltmesi, dengeli 4,4 mm kulaklık çıkışının yanı sıra tek uçlu 3,5 mm kulaklık çıkışı içerir. Taşınabilir ses kurulumunuzu yepyeni iBasso DC04 Pro ile bugün yükseltin!!

IBASSO INTRODUCES DC04 PRO, A WORTHY UPGRADE TO THE WIDELY POPULAR DC04

iBasso, sektörde iyi bilinen bir markadır. Esas olarak IEM'ler, USB DAC/AMP'ler, DAP'ler vb. dahil olmak üzere çok çeşitli taşınabilir ses cihazlarıyla tanınırlar. DC04, sektörü kasıp kavuran "harika" bir taşınabilir Dengeli USB DAC ve Amp'ti, ancak tek uyarı şuydu: yalnızca Dengeli 4,4 mm'lik bir çıktıya sahip olduğu. iBasso, tamamen yeni DC04PRO ile bu sorunu ele aldı ve 4,4 mm Dengeli çıkışa ek olarak 3,5 mm Tek Uçlu çıkış ekledi. Ancak DC04, audiophile topluluğundan yüksek düzeyde övgü topladı. iBasso, DC04PRO'yu doğuran çılgınlığı sürdürmek ve "güçlü", "dayanıklı" ve "çok yönlü" bir şey geliştirmek istedi. iBasso DC04PRO, değerli bir yükseltmedir ve olağanüstü performans yetenekleri ile yumruk atmaktadır. Cirrus Logics'in üstün çift CS43131 DAC yongaları ile DC04PRO, akıllı telefonlarınıza amiral gemisi düzeyinde performans getiriyor. "Net" ve "doğru" ses sinyali kod çözme için tasarımına yüksek performanslı bir KDS femtosaniye kristal osilatör dahil edilmiştir. iBasso DC04PRO, yüksek çözünürlüklü PCM ve DSD sinyallerini destekleyerek yüksek kaliteli bir deneyim sunar. Yepyeni iBasso DC04PRO ile müziği farklı algılayın!

Headphone-Zone-iBasso-DC04 PRO
Headphone-Zone-iBasso-DC04 PRO

ÇİFT CIRRUS LOGIC DAC ÇİPİ VE YÜKSEK KALİTELİ BİLEŞENLER, OLAĞANÜSTÜ SES PERFORMANSI SAĞLAR

DC04PRO'da en yüksek kalibreye sahip ve benzersiz dijitalden analoğa dönüşüm sağlayan Cirrus Logic CS43131 çift DAC yongaları bulunur. Master HiFi™ teknolojisi ile Cirrus Logic'in DAC'si "muhteşem" performans ve harika ses sunar. iBasso'nun araştırma ve geliştirmeye yaptığı kapsamlı yatırım ve iyi seçilmiş parçalar ile DC04PRO, "harika" ve uygun fiyatlı, göze çarpan bir USB DAC ve Amfidir. iBasso DC04PRO, 32bit/384kHz'e kadar PCM'yi (Darbeli Kod Modülasyonu) ve 256x'e kadar Native DSD'yi (Direct Stream Digital) destekleyen ikili DAC düzenlemesi ile üstün yüksek çözünürlüklü ses performansı vaat ediyor. iBasso, DC04PRO'nun ultra düşük bozulma ve yüksek SNR dereceleriyle sınıfının lideri performans elde etmesini sağlayan çift CS43131 DAC yongasına sahiptir. CS43131, 32-Bit Yüksek Çözünürlüklü sinyal kod çözmeyi destekleyen birinci sınıf bir 32-Bit DAC'dir. DC04PRO, faz gürültüsünü azaltan ve DAC için daha doğru bir saat referansı sağlayan bir KDS femtosaniye osilatörü barındırır. DC04PRO, saf ve şeffaf müzik tekrarı sağlar. 100dB Güç Kaynağı Reddetme Oranına sahip ultra düşük gürültülü LDO, DAC yongaları için saf güç sağlar. Sonuç, DC04PRO için temiz ve siyah bir arka plana sahip olağanüstü bir ses kalitesidir.

Headphone-Zone-iBasso-DC04 PRO
Headphone-Zone-iBasso-DC04 PRO

FPGA TECH İLE BİRLEŞTİRİLMİŞ ÇİFT İŞLEMSEL AMPLİFİKATÖRLER TEMİZ AMPLİFİKASYON SAĞLAR

iBasso DC04PRO, ultra düşük distorsiyona sahip 4 yollu tam dengeli bir amfi yaratan çift RT6863 yonga kullanır. 100mA'ya kadar çıkış akımı ve 10V voltaj dalgalanmasında çalışan DC04PRO çıkışı 280mW@32 Ohm'a ulaşır. iBasso'daki bir mühendis ekibi, DC04PRO'yu her açıdan benzersiz kılmak istedi. Bu nedenle DC04PRO, şirket içinde geliştirilmiş bir FPGA algoritmasına sahiptir. Bu FPGA teknolojisi, daha önce bir dongle DAC'de hiç kullanılmamıştı. KDS femtosaniye osilatörü ile birlikte titreşim iyi kontrol edilir. Bu tasarım yönü, ses reprodüksiyonunu bozulmadan daha özgür hale getirir ve ses kalitesini artırır. İyi tasarlanmış analog devre ile DC04PRO, sesinizi duygusal etkiyle tam gövdeli hale getirir. Akıllı telefonların ince ve soğuk dijital sesine veda edebilirsiniz!

Headphone-Zone-iBasso-DC04 PRO
Headphone-Zone-iBasso-DC04 PRO

NANOVOLT SEVİYESİ GÜRÜLTÜ ZEMİNİ İLE DAHA DÜŞÜK GÜÇ TÜKETİMİ

iBasso DC04PRO daha az güç tüketir ve güç tasarrufu modu seçeneği sunar. Normal mod dengeli çıkış kullanılırken, güç tüketimi 650mW'dir; tek uçlu çıkış, AMP'nin kullanılmayan yarısını kapatarak güç tüketimini yalnızca 550 mW'a düşürür. Güç tasarrufu modu açıkken, doğrudan DAC'ın dahili AMP'sinden gelen çıkışla kapanır ve AMP bölümünü atlar. Bu modda, güç tüketimi 410 mW kadar düşüktür. 700 ila 800 mW kadar yüksek olabilen benzer dongle'ların güç tüketimi ile karşılaştırıldığında, DC04PRO'nun güç tüketimi ve ısı üretimi daha düşüktür ve uzun süreli dinlemeyi geliştirir. Güç kaynağının kalitesi ses kalitesini doğrudan etkiler. iBasso DC04PRO, dongle için yeterli yüksek saflıkta güç sağlayan, müziğinize dinamik ve güçlü bir ses getiren senkronize bir DC-DC dönüştürücü ve düşük gürültülü, yüksek hızlı LDO kullanır. Ayrıca bir Dongle DAC & Amp için benzeri görülmemiş bir güç kaynağına sahiptir ve kaynağınızdan veya ana cihazınızdan daha az güç alır.

Headphone-Zone-iBasso-DC04 PRO
Headphone-Zone-iBasso-DC04 PRO

KAYNAKLARLA GENİŞ UYUMLULUK VE YARDIMCI UYGULAMA İÇİN DESTEK

iBasso DC04PRO, çoğu Android telefon ve tabletle uyumlu standart bir ses kartı çipi ile C tipi bir arayüz kullanır. Harici kod çözmeyi gerçekleştiren C-A adaptörü aracılığıyla Mac/Windows bilgisayarlarla da uyumludur. Ayrıca adaptasyon ve kolay tak ve çalıştır işlevi için değiştirilebilir bir kablo tasarımına sahiptir. iBasso DC04PRO, gelişmiş özelliklere sahip UAC uygulamasının en son sürümünü destekler. Beş isteğe bağlı dijital filtre, üç kazanç seviyesi, 100 seviyeli ses ayarı (donanım tuşlarını kullanarak), çıkış modu için iki seçenek, bir güç tasarrufu (Açık/Kapalı) ve 20 kademeli L/R dengeleyiciye sahiptir. DC04PRO, ayrılabilir bir kablo tasarımına sahiptir ve çoğu Android cihazla uyumlu bir USB-C - USB-C kablosuyla standart olarak gelir. Ayrıca PC'lere bağlanmak için bir USB-A adaptörü ile birlikte gelir. iBasso DC04PRO ayrıca USB-C - Lightning kablosuna (ayrıca satın alınır) sahip iOS cihazlarıyla da uyumludur. İster film izleyin, ister video oyunu oynayın veya müzik dinleyin, yaptığınız her şeye kendinizi tamamen kaptırmış hissedeceksiniz; olağanüstü sesin sağladığı sınırsız eğlence, yalnızca deneyiminizi geliştirecek!

Headphone-Zone-iBasso-DC04 PRO

CNC ALÜMİNYUM KASA & OYNATMA MODU GÖSTERGELİ TEMPERLİ CAM PANELLER İLE GÖZ ALICI GÖRÜNÜMLER

iBasso DC04PRO kasası, CNC'de işlenmiş sağlam bir alüminyum alaşımdan yapılmıştır. Hacim korumasının içi boş tasarımı, işleme sırasında iyi biçim ve işlevi elde etmek için karmaşık adımlar gerektirir. Temperli cam paneller kullanan DC04PRO, hem estetik açıdan çekici hem de yapı kalitesini yansıtıyor. Bireysel tercihleri karşılamak için Gri ve Mavi renkleri mevcuttur. iBasso, akıllı telefonunuzu bir Yüksek Çözünürlüklü müzik çalara dönüştürmenizi sağlayan 3,5 mm Tek Uçlu ve 4,4 mm Pentaconn Dengeli kulaklık çıkışı içerir. Yüksek kaliteli müzik çalar olarak çalışacak çok sayıda akıllı telefonun olmaması, DC04PRO tarafından dönüştürüldü. iBasso DC04PRO, akıllı telefonlarda müzik dinlemeye alışkın ve ses kalitesinden ödün vermek istemeyen HiFi tutkunları için doğdu. 3,5 mm evrensel arabirim, mükemmel uyumluluk, rahatlık ve desteğe sahiptir. iBasso DC04PRO ayrıca çeşitli çalışma modlarını gösteren çok renkli bir göstergeye sahiptir: Kırmızı - Beklemede, Mavi - DSD ve Yeşil - PCM.

Headphone-Zone-iBasso-DC04 PRO
Headphone-Zone-iBasso-DC04 PRO
Headphone-Zone-iBasso-DC04 PRO

Özellikler:-
>Yüksek performanslı Çift CS43131 DAC yongaları.

>Çift Bağımsız RT6863 Amp Yongaları.

>FPGA+KDS Femtosaniye Osilatörü.

>Zarif Yekpare tasarım.

>iBasso Mobil Uygulama desteği.

>Tam Dengeli 4,4 mm Kulaklık Çıkışı.

>Tek Uçlu 3,5 mm Kulaklık Çıkışı.

>PCM'yi 32Bit/384kHz'e Kadar Çözer.

>DSD256 Desteği.

>CNC ile İşlenmiş Alüminyum Alaşımlı Temperli Cam Paneller.

>Düşük Güç Tüketimi.

>Fiziksel Ses Tuşları.

>Ultra Düşük Gürültülü LDO.

>Çıkarılabilir Kablo Tasarımı.

4.4mm Çıkış Teknik Özellikleri:-
>THD+N: %0,00013(300Ω).

>Çıkış Seviyesi: 3,0Vrms(32Ω), 4,0Vrms(300Ω).

>SNR: 131dB.

>DNR: 128dB.

>Frekans Tepkisi: 20Hz-40kHz.

>Çıkış Empedansı: <0,4Ω.

3,5 mm Çıkış Özellikleri:-
>THD+N: %0,00018 (300Ω).

>Çıkış Seviyesi: 2,0Vrms(32Ω), 2,0Vrms(300Ω).

>SNR: 127dB.

>DNR: 126dB.

>Frekans Tepkisi: 20Hz-40kHz.

>Çıkış Empedansı; <0.2Ω.

Yorumlar

Taksit

Bir Yorum Yaz

iBasso DC04 Pro CS43131 DAC Kod Çözücü Kulaklık AMP Tip-C - 3,5 mm / 4,4 mm

iBasso DC04 Pro CS43131 DAC Kod Çözücü Kulaklık AMP Tip-C - 3,5 mm / 4,4 mm

Çok beğenilen DC04 Taşınabilir USB DAC/AMP'nin bir yükseltmesi olan yepyeni iBasso DC04 Pro ile tanışın. İki adet CS43131 amiral gemisi sınıfı DAC yongası ve çift RT6863 yongasından oluşan güçlü bir amplifikatör bölümü barındıran birinci sınıf ikili DAC düzenlemesi ile DC04 Pro, yüksek çözünürlüklü ses gereksinimlerinizi hayata geçiren güçlü ve temiz bir ses deneyimi sunar.

Taksit
Taksit

Bu ürünü alan müşteriler de bunlarıda aldılar:

28 other products in the same category: