İndirimli Fiyat! iBasso CF01 Qualcomm QCC3020 Bluetooth 5.0 AptX MMCX TWS Kulak İçi Kulaklıklar için Daha Büyük Görüntüle

iBasso CF01 Qualcomm QCC3020 Bluetooth 5.0 AptX MMCX TWS Kulak İçi Kulaklıklar için

KIK0105

New product

CF01, özel çok birimli kulaklıkları TWS'ye dönüştürür

CF01, MMCX çıkarılabilir kulaklıklar için doğdu, çok birimli düşük dirençli dengeli armatür ve hibrit özel kulaklıklar karşısında bile yaratıcı bir şekilde bağımsız amfi çipi ekleyerek kolayca tanıtılabilir. 

Daha Fazla Detaylar

3 Öğeler

2 620,83 ₺

-15%

3 083,33 ₺

Daha Fazla Bilgi

Elinizdeki amiral gemisi kulaklıkların özelleştirilmiş bir TWS + kulaklık olmasına izin verin, gerçek kablosuz rahatlığın ve daha dokunaklı sesin keyfini çıkarın.

* MF01, MMCX arayüzlü kulaklıklarla kullanılabilen bir Bluetooth kulak kancasıdır. Kulaklık dahil değildir.

* Zaten bir iBasso oynatıcınız varsa, dinlemek için kablolu kulaklık kullanmanız önerilir. Her zaman kablolu kulaklıkların daha iyi ses kalitesi sağlayabileceğine inanıyoruz; Cep telefonlarında müzik dinleme meraklısıysanız, CF01 kesinlikle size yepyeni bir dinleme deneyimi yaşatacaktır.

Qualcomm QCC3020 Bluetooth çipi, hızlandırma, iletim daha kararlı

Qualcomm'un profesyonel Bluetooth çipi-QCC3020, Bluetooth 5.0 standardını destekler. Bluetooth 4.2 ile karşılaştırıldığında, yeni nesil Bluetooth daha yüksek iletim verimliliğine, daha düşük gecikme süresine ve daha kararlı sinyal iletimine sahiptir.

Çeşitli cihazların ücretsiz geçişi, aptX / AAC / SBC tam desteği

Apple, Android, Windows cihazları olsun, çeşitli Bluetooth formatlarını destekleyin, hızlı bir şekilde bağlanabilir. AptX yüksek tanımlı Bluetooth formatı, daha yüksek bir aktarım hızına sahiptir, daha yüksek bit hızlı müziğin keyfini çıkarır ve daha fazla ayrıntı geri yüklemesi sağlar.

Bağımsız kulaklık amplifikatörü çip tasarımı, çok üniteli kulaklıkları kullanma, gelmesi kolay

Mevcut çıkış kapasitesini ve itme gücünü artırmak için bağımsız bir kulaklık amplifikatör yongası kullanarak geleneksel Bluetooth TWS'ye yeni bir tasarım dahil eder. Yetersiz akım çıkışı ve sıradan TWS kulaklıkların düşük itme gücünün utanç verici halini çözün. Yepyeni TWS + kulak kancaları, sıradan TWS kulaklıkların çok ötesinde amiral gemisi bir dinleme deneyimi elde etmek için özel çok birimli kulaklıklarla eşleştirildi.

Qualcomm TWS + çift iletim teknolojisi, düşük gecikme süresi, sol ve sağ kulak kancasının bağımsız kullanımını destekler

CF01'in sol ve sağ kulak kancaları doğrudan cep telefonuna bağlanabilir. Ana kulak kancası cep telefonuna bağlandıktan sonra sinyali yardımcı kulak kancasına ileten iletim teknolojisi ile karşılaştırıldığında, TWS + gecikmesi daha düşüktür. İster müzik dinleyin ister video izleyin, gecikme nedeniyle daldırma azalmayacaktır.

* Bu teknoloji cep telefonu desteği gerektirir ve bazı cep telefonları desteklemeyebilir veya uyumsuz olabilir.

QCC akıllı gürültü azaltma teknolojisi, ortam ne kadar gürültülü olursa olsun, net aramalar yapılmalıdır

DSP gürültü azaltma teknolojisi ile birleştirilmiş yüksek hassasiyetli bir mikrofonla donatılmış olup, yüksek frekanslı ve düşük frekanslı gürültüyü etkili bir şekilde iptal edebilir ve bir çağrı sırasında yalnızca doğal orijinal sesi koruyarak yüksek çözünürlüklü ses iletişimi sağlar. Gürültülü ortam korkusu yok, verimli iletişim.

Makineyi çıkardığınızda çalıştırın ve saniyeler içinde otomatik olarak bağlayın

Kulak kancasını çıkardıktan sonra, en son bağlanan cihaza otomatik olarak bağlanarak karmaşıklığı azaltır ve karmaşıklığı reddeder. Kulak kancası şarj kutusuna yerleştirildikten sonra otomatik olarak kapanıp şarj olur, gerçekten akıllı bir deneyim elde eder ve neye ihtiyacınız olduğunu anlar.

Eşlemeyi girin

İlk kez kullanırken, otomatik olarak eşleşmesi için şarj kutusundan çıkarın.

Güç açık / kapalı

Şarj kutusundan çıkarın ve otomatik olarak açın, şarj kutusuna koyun ve otomatik olarak kapatın

Sıradaki şarkı

Müzik çalarken, sağ güç düğmesine iki kez basın

Önceki şarkı

Müzik çalarken sol güç düğmesine iki kez basın

MMCX arayüzü

Ana MMCX arayüzünü, çıkarılabilir kulaklıkları destekleyin

Oynat durdur

Müzik çalma / duraklatma işlevine ulaşmak için güç düğmesine basın

Aramalara cevap ver

Bir çağrı geldiğinde, cevaplamak için güç düğmesine basın

Çağrıları kapat

Bir çağrı geldiğinde, kapatmak için güç düğmesine 1 saniye basın

24 saatten fazla uzun süreli dinleme, kablolu ultra hızlı tam şarj, her zaman kablosuz şarj

Tip-c arayüzü ile kutunun tamamen şarj edilmesi yalnızca 2,5 saat sürer. Dahili bir yüksek kapasiteli polimer pil şarj kutusu ile toplam pil l

Yorumlar

Taksit

Bir Yorum Yaz

iBasso CF01 Qualcomm QCC3020 Bluetooth 5.0 AptX MMCX TWS Kulak İçi Kulaklıklar için

iBasso CF01 Qualcomm QCC3020 Bluetooth 5.0 AptX MMCX TWS Kulak İçi Kulaklıklar için

CF01, özel çok birimli kulaklıkları TWS'ye dönüştürür

CF01, MMCX çıkarılabilir kulaklıklar için doğdu, çok birimli düşük dirençli dengeli armatür ve hibrit özel kulaklıklar karşısında bile yaratıcı bir şekilde bağımsız amfi çipi ekleyerek kolayca tanıtılabilir. 

Taksit
Taksit

Bu ürünü alan müşteriler de bunlarıda aldılar:

28 other products in the same category: