Yeni İndirimli Fiyat! iBasso DC03 CS43131 DSD Android USB Type-C to 3.5mm Headphone Amplifier Decode Cable Daha Büyük Görüntüle

iBasso DC03 CS43131 DSD Android USB Type-C to 3.5mm Headphone Amplifier Decode Cable

KIK0103

New product

İBasso DC03 USB DAC / Kulaklık Amplifikatörü, bir ucunda USB Type-C fişi ve diğer ucunda 3,5 mm kulaklık jakı bulunan 32 bit / 384 kHz mobil kulaklık DAC'sidir. 

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

792,37 ₺

-15%

932,20 ₺

Daha Fazla Bilgi

İkinci nesil kod çözücü amplifikatörü olan DC03, kod çözücünün çift DAC, Nanovolt seviyesi alt gürültü ve düşük bozulma çağına girdiğine tanık oldu.

Çift CS43131 kod çözücü çipi

Alt gürültü <0.9μV, neredeyse duyulamaz

THD + N <0.00028%

32 Ω @ 80 mw

3,5 mm stereo arayüz

Açık ve dekoder hattı çift DAC, tatlı kristal sesin keyfini ilk çıkaran cihazdır

Sınırlı DC03 boyutu üzerinde büyük çaba sarf ettik ve çıkış gücünü ve kanal çözünürlüğünü önemli ölçüde iyileştirmek ve ayrıntıları zenginleştirmek için iki yüksek performanslı HIFI kod çözme yongası kullanarak bir atılım yaptık.

Cirrus Logic'in MasterHIFI ™ teknolojisine sahip yeni nesil CS43131'i büyük bir potansiyele ve tatlı ve hoş bir sese sahiptir. DC03 çift DAC tasarımı, çift malzeme, yüksek kaliteli ses ile ikinci nesil kod çözücü kablosunu sağlamak için.

Gerçek altın ateşten korkmaz, sert güç PK'dan korkmaz

Göstergeler, ses kalitesini doğrulamanın tek yolu değildir, ancak bir ürünün tasarımının kalitesi hakkında size çok şey söylerler.

Sinyal-gürültü oranı: 127 dB, alt gürültü <0.9μV, tek uçlu itme 80mW @ 32Ω, THD + N <0.00028% (111 db), çıkış empedansı 0.12Ω.

Yukarıdakiler AP ölçüm göstergeleridir, şifre çözücü kablo ürünlerinde öne çıkmaktadır!

Üst grup endeksine göre büyüleyici sesi ayarlayın

DC03 sesinin çekirdek indeksi, 127dB'lik bir sinyal-gürültü oranı ve% 0.00028'e ulaşan THD + N ile benzer ürünleri çok geride bırakarak diğerlerinden daha üstündür. Üst düzey HIFI oyuncularına kıyasla bile geride kalmıyor. Olağanüstü göstergelere dayalı olarak, DC03 şaşırtıcı bir ses üretmek için yüzlerce kez ayarlanmıştır.

Alt gürültü Nanovolt seviyesine ulaşır, sıfıra yaklaşır ve temiz ve şeffaftır

AP uygulamasında, 0,9μV'den (900nV) küçük DC03 alt gürültüsü benzer türdeki ürünlerin önünde yer alır. Olağanüstü alt gürültü kontrolü, DC03'ün temiz bir ses tabanı sağlamasına ve dinleyicileri müziğe daldırmasına olanak tanır.

Uzun süredir kayıp olan 3,5 mm kulaklık girişi, cep telefonunuzda tekrar müzik dinlemenize yardımcı olabilir

Günümüzde cep telefonlarında 3,5 mm arayüz ile müzik dinlerken gittikçe daha lüks hale gelirken, kablolu kulaklıklarla müzik dinlemenin güzelliğini gözden geçirmek için DC03'ü kullanın. Uzun zamandır uyguladığınız dinleme alışkanlıklarının değişmesi gerekmiyor!

İnce gövdesi çok fazla itme içerir ve cep telefonunuzda müzik dinlemek sonuna kadar HIFI olmalıdır.

DC02 ile karşılaştırıldığında, DC03'ün itme gücü, ana akım HIFI oynatıcısından bile daha iyi, 80 mw @ 32 Ω olmak üzere üç kat artmıştır. Kulak içi kulaklıkları itmek zor olduğunda, cep telefonları da düzenli ve yapılandırılmış şekilde itilebilir.

Her ayrıntıyı kaçırmayın, tatmin edici bir deneyim kullanın

DC03'ün metal kasası, üst düzey HIFI oynatıcılarla karşılaştırılabilir, hassas bir görünüm ve çekici dokunuşla bir kablolu çizim sürecini benimser. 4 telli bakır kaplama gümüş audiophile kablosu seçin, size daha rahat bir deneyim yaşatın.

Android telefonlardan bilgisayarlara kadar tüm senaryoların ihtiyaçlarını karşılayabilir

DC03, C tipi arabirimi benimser ve yalnızca piyasadaki çoğu Android telefon ve tablet ile uyumlu olmayan, aynı zamanda C-A adaptörü aracılığıyla Apple / Windows bilgisayarlara bağlanabilen ve harici kod çözmeyi kolayca gerçekleştiren standart UAC2.0 ses kartı çipini kullanır. Tak ve çalıştır, istediğin zaman, istediğin yerde kalk.

Özel APK yazılımı sağlayın, 64 seviyeli donanım ses ayarı gerçekleştirin

Cep telefonları genellikle ses seviyesini ayarlamak için yazılım algoritmaları kullanır ki bu genel olarak sadece 10 kademe kadardır. Her seviyenin ses aralığı büyük ölçüde değişir ve ince ayar yapılmasını zorlaştırır. DC03'ün çıkış seviyesi 2Vrms kadar yüksektir ve telefon yalnızca 1 olsa bile çok yüksek olabilir. Bu amaçla, bir APK yazdık. 64 seviye kontrol hacmini gerçekleştiren ve geçişi daha hassas hale getiren UAC2.0 ses regülasyonunu destekler.

Operasyon

DC03, Android5.1'in üzerinde Android çalıştıran Android cihazlarda tak ve çalıştır olabilir (cihaz sisteminin veya donanımın etkisinden dolayı, çok az Android cihazda uyumluluk farklılıkları olabilir). Ancak DC03 çıkış seviyesi 2Vms'ye kadar olsa bile 1. ses seviyesi bazı Android cihazlarda çok yüksek olabilir, bu nedenle daha hassas ses kontrolü için Android APK-ibasso UAC'yi kurmanız önerilir. Bazı modellerde PCM 32Bit / 384kHz ve Yerel DSD256 çıkışı desteklenir.

Şartname

DAC yongası: CS43131 * 2

THD + N: ﹤% 0.00028 (32Ω yük, 1.2Vrms)

Çıkış seviyesi: 2Vrms (300Ω yük) 1.61Vrms (32Ω yük)

Çıkış gücü: 80mW @ 32Ω

SNR: 127dB

Frekans tepkisi: 20Hz-40kHz ± 0.5dB

Alt gürültü: 0,9 μV

Çıkış empedansı: ﹤ 0.12Ω

PCM: 32Bit / 384kHz'e kadar

DSD: Yerel DSD64, DSD128, DSD256

Ağırlık: 11g

Uzunluk: 105mm

Paket içeriği

DC03

USB-C - USB-A adaptörü

Yorumlar

Taksit

Not 
2022-12-24

MQA

Bilge hanım merhaba, dc05 modelinde mqa desteği vardır.
Saygılarımızla

Not 
2022-12-24

MQA

merhabalar efendim benim bir sorum vardı.Cihaz android bir cihaz vasıtası ile tidal uygulaması üzerinde mqa formatını çözümleyebiliyor mu?

Not 
2022-03-22

Küçük Boyut DEV Ses

Ürünü p20 pro cihazım ve kz zsx kulaklıkla kullanıyorum en başta ses şiddetine inanamadım bu kadar ufak bir cihazdan böyle yüksek bir ses seviyesi beklemiyordum açıkçası. Poweramp ve deezer hifi üzerinden yaptığım denemelerde vokaller, perküsyon ve nefesli enstrümanlardaki micro detaylar cidden beni mest etti. Keza elektronik müziklerde bass sesler dinamik ve gövdeli derin basslar da yerli yerinde. Sahne yanlara doğru oldukça genişledi. 32bit 384khz müzik elimde yok ancak arşivimdeki 24bit 352.8khz şarkılarda detaylar wow dedirtecek kadar iyi. En sessiz stüdyo kayıtlarında bile dip gürültü duymanız imkansız. İbasso nun bu cihazından son derece mennun kaldım.

Not 
2021-12-28

Samsung ile uyum sorunu

Ürünü kulaklık girişini kaldıran malum markalar sebebiyle ve kulaklığımdan ortalama üstü bir ses kalitesi alabilmek amacıyla tercih ettim. Ve önceliğim portatiflikti, ürün gerçekten taşıması ve bağlantı kurması çok basit ve tamamen analog. Tak çalıştır mantığıyla iş görüyor.

Fakat Samsung S20Fe cihazımla ne yaptıysam bağlantı sorununu çözemedim, taktığınız zaman telefon dac' ı tanımıyor, tek yolu ürün telefona bağlı durumdayken telefonu kapatıp açmak ancak bu şekilde görüyor ve takdir edersiniz ki her saat bunu yapmak normal bir şey değil. Dış kaynaklarda yaptığım araştırmalar ve İbasso' ya mail ile ulaşmam neticesinde sorunun Samsung taraflı olduğunu (Samsung' un telefonlarına teknik olarak bazı kısıtlamalar koyması) aynı şikayetten muzdarip çok fazla insan olduğunu öğrendim. Ne yazık ki şimdilik çözümü yokmuş, bunu bana ileten İbasso :)

Ben deneme yanılma yoluyla öğrendim, benim durumumda olup tercih etmek isteyen olursa bilsin diye yazmak istedim. Farklı akıllı telefon markalarında sorun yaşayana denk gelmedim. Bunun dışından ürünü bilgisayarda sorunsuz kullanabilme ve ses kalitesini deneme imkanım oldu. Windows ses ayarlarından cihazın ulaşabileceği en yüksek 32 bit / 384 kHz değerlerine çektikten sonra güzel bir ses kalitesi elde ettim. Fakat uygulama ve oyunlar bu değerlerde ses vermedi. Tabi bu da uyum sorunu muhtemelen. Üründe sorun yaşayıp kullanamadığımı iletmem neticesinde Esra hanımın ilgisi ve çözümü için çok teşekkür ederim.

Not 
2021-09-20

orta üst seviye kaliteli bir dac

Hidizs Sonata S3 ile karşılaştırmam gerekirse bunda ses yüksekliği daha fazla ama sahne olarak hidizs sonata tur bindiriyor. Dip sesler DC03 de yok denecek kadar az hatta hiç yok neredeyse. Hidizs sonata'da az da olsa hissediliyor. Parça ve kaynak türüne göre değişir ama aynı kaynak ve aynı şarkılarda denemelerimde bu sonucu aldım. Type C girişli bir telefonunuz var ise şiddetle tavsiye ederim. Şu an kur farkından dolayı hem yurtiçi hem yurtdışı fiyatı malesef fırlamış durumda. Ancak firmanın yapmış olduğu taksit imkanı ve indirimler sayesinde bu fark minimum seviyeye inmiş durumda. Kendilerinden sayısız alışverişim oldu ve tüm aldığım ürünlerden de memnun kaldım. Esra Hanım'a tekrar teşekkür ediyorum.

Yorumunuzu Yazın!

Bir Yorum Yaz

iBasso DC03 CS43131 DSD Android USB Type-C to 3.5mm Headphone Amplifier Decode Cable

iBasso DC03 CS43131 DSD Android USB Type-C to 3.5mm Headphone Amplifier Decode Cable

İBasso DC03 USB DAC / Kulaklık Amplifikatörü, bir ucunda USB Type-C fişi ve diğer ucunda 3,5 mm kulaklık jakı bulunan 32 bit / 384 kHz mobil kulaklık DAC'sidir. 

Taksit
Taksit

Bu ürünü alan müşteriler de bunlarıda aldılar:

25 other products in the same category: