Yeni İndirimli Fiyat! Fiio K5 Pro Desktop Dac and Amplifier Daha Büyük Görüntüle

Fiio K5 Pro Desktop Dac and Amplifier

MPP0003

New product

FiiO K5 Pro AK4493EQ | Ev ve Bilgisayar için 768K / 32Bit ve Yerel DSD 512 kod çözme Deskstop DAC ve Amplifikatör

Daha Fazla Detaylar

3 Öğeler

3 050,85 ₺

-10%

3 389,83 ₺

Daha Fazla Bilgi

Fiio k5pro türkçe incelemesi için TheOdyofil'e çok teşekkürler.

https://youtu.be/FztdIflR7r8

1

2

3

4

5

AKM AK4493EQ DAC çipleri

K5 Pro, yüksek sinyal-gürültü oranı ve düşük bozulma nedeniyle AKM'nin AK4493EQ DAC yongaları ile donatılmıştır - pürüzsüz, hoş ama ayrıntılı sesi ile bilinir. Yerel DSD'nin yanı sıra 768kHz / 32 bit örnekleme hızları ve bit derinliklerine kadar ses desteklenir

XMOS USB Ses

Kararlılığı, güçlü işlevselliği ve kanıtlanmış güvenilirliği için XMOS XUF208 mikrodenetleyicisini kullanmayı seçtik.

Tamamen hassas ses kontrolü

NJRC NW1195A analog ses ayar çipi, amiral gemisi TI TPA6120 op-amp ve OPA1642 JEFT op-amp'in kombinasyonu ile eşleştirildiğinde, K5 Pro mükemmel derecede pürüzsüz ancak yüksek çözünürlüklü ses sağlar.

ADC ses kontrolü

ADC ses kontrolü kullanımı sadece kanal ses dengesizliklerini ortadan kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcının çeşitli dinleme ihtiyaçları için her türlü hassasiyete sahip kulaklıkları artırmak için ses seviyesini daha doğru ve daha hassas bir şekilde ayarlamasını sağlar.

6

7

8

9

Tamamen alüminyum siyah gövde

Tamamen alüminyum siyah gövde, K5 Pro'nun ellerinizde harika bir his için sağlam ve mükemmel dokulu hissetmesini sağlamak için özenle CNC ile işlenmiş, eloksallanmış ve kumlanmış.

Kazanç anahtarları

K5 Pro ile düşük, orta ve yüksek kazanç seviyeleri arasında geçiş yapabilirsiniz (kulaklığınızın ne kadar sürüş gücüne bağlı olduğuna bağlı olarak).

Benzersiz RGB durum ışıkları

Ses ayar düğmesini çevreleyen RGB ışık göstergesi farklı renklerle yanar K5 Pro ile mevcut örnekleme hızını hızlı bir şekilde belirleyebilirsiniz.

48kHz ve Altında: Mavi ışık yanıp sönüyor

48kHz ve üstü: Sarı ışık yanıp sönüyor

DSD: Yeşil ışık yanıp sönüyor

Geçiş anahtarları ile hassaslaşma

Hem giriş seçimi (USB DAC / SPDIF IN / LINE IN) hem de kazanç (Düşük 0db / Orta + 6db / Yüksek + 10db) böylece müziğinizi kolayca kontrol edebilirsiniz

10

11

12

Çoklu arayüzlerden çok yönlülük

Farklı senaryolar için farklı bağlantı seçenekleri: Koaksiyel / Optik / RCA giriş + 6,34 mm (1/4 inç) kulaklık çıkışları / RCA çıkış

Son Derece Güçlü kulaklık amplifikasyonu

K5 Pro ile ses devresini, 32ohm yük altında 1.5W'a ve 300ohm'de 20Vpp'ye kadar toplam güç çıkışı için TPA6120'den gelen her potansiyel düşüşü sıkıştırmak için yeniden tasarladık ve daha da optimize ettik.

Güvenli, Güvenli ve sağlam harici güç kaynağı

K5 Pro, gürültüyü en aza indirmek için özel olarak tasarlanmış bir DC 15V güç kaynağı kullanır.Bu, güç kaynağı dalgalanmasını etkili bir şekilde bastırır ve olağanüstü ses için çok önemli olan daha kararlı ve daha az gürültülü bir güç için, devrenin iki ana bölümünü haftada bir kez güç kaynağı çapraz hattını en aza indirir. tam olarak tasarlanmış, yüksek performanslı bir ses mimarisi.

Yorumlar

Taksit

Bir Yorum Yaz

Fiio K5 Pro Desktop Dac and Amplifier

Fiio K5 Pro Desktop Dac and Amplifier

FiiO K5 Pro AK4493EQ | Ev ve Bilgisayar için 768K / 32Bit ve Yerel DSD 512 kod çözme Deskstop DAC ve Amplifikatör

Taksit
Taksit

Bu ürünü alan müşteriler de bunlarıda aldılar:

20 other products in the same category: