Fiio BTA10 Bluetooth Adaptör ve Amfi

K0029

New product

BTA10, ATH-M50 serisi ile uyumludur.

Audiophile dereceli yüksek performanslı amplifikatör

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

491,53 ₺

Daha Fazla Bilgi

BTA10'un merkezinde,  olağanüstü bir ses kalitesi elde etmenizi sağlayan TPA6132A2 kulaklık amplifikatörü bulunur.

Kapsama

Bluetooth 5.0 ile dalgalı sese elveda deyin

BTA10'da yerleşik Qualcomm QC3005 Bluetooth yongası ile yüksek kalitede sesin keyfini çıkarın, enerji tasarruflu ve en yeni Bluetooth 5.0 protokolünü desteklemenin yanı sıra önceki Bluetooth sürümüyle geriye dönük olarak uyumludur. Ayrıca, SBC / AAC / aptX / aptX LL ses kodeklerini destekleyerek, istediğiniz zaman müziğinizi duyacağınızdan emin olabilirsiniz.

BTA10, ATH-M50x kulaklıklarınızın eğrisine ve boyutuna uyacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır, sanki orijinal bir parçası gibi sorunsuz bir şekilde karıştırılır. Ve BTA10 çok hafif ve kompakt olduğundan, sadece kulaklıklarınıza bağlı kalması kolaydır.

Kulaklıklarınızla kolayca kusursuz

BTA10, Audio-Technica ATH-M50x'inizi kablosuz hale getirmek için özel olarak tasarlanmış bir Bluetooth adaptörüdür. Kablolardaki karışıklıktan kurtulurken, kulaklık eğrileriyle yakından eşleşen bir tasarımla görünümle başlar. Ardından, yüksek performanslı Qualcomm QC3005 Bluetooth yongasının yüksek kaliteli kablosuz ses kodeklerini desteklemesi nedeniyle üstün sese geliyor. Toplamda, BTA10 size ATH-M50x kulaklıklarınızda hissedebileceğiniz fark edilir bir yükseltme verecektir.

Gör, duy, hisset

Sorunsuz dinleme için sağlam pil ömrü

Dahili lityum iyon batarya BTA10'un 8 saat çalışmasına izin veriyor, bu da uzun bir yolculuk boyunca rahatça dinleyebilmeniz için yeterli.

 AAC ses kodeki kullanılırken

FiiO, çokça beğenilen BTR serisi Bluetooth ürünleri ile ilgili deneyime sahip olduğundan, BTA10 ile harika bir deneyim yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Saygın bir adla garanti edilen kalite

Müziğinizdeki her nüansı dinleyin

BTA10, ATH-M50x için daha zengin, ayrıntılı bir monitör benzeri deneyim için ve sadece telefonunuzun kulaklık jakına takılmasından daha iyi bir deneyim için özel olarak ayarlandı.

BTA10 sadece size harika bir müzik sunmakla kalmıyor, aynı zamanda Bluetooth üzerinden telefon görüşmesi yapabilmeniz için dahili yüksek kaliteli bir mikrofonla geliyor. Mikrofon kazancını otomatik olarak ayarlayan ve arka plan gürültüsünü aktif bir şekilde azaltan Qualcomm tarafından yerleşik cVc gürültü önleme teknolojisi ile birleştirildiğinde, kaotik durumlarda bile net bir şekilde konuşabilirsiniz.

Qualcomm cVc gürültü önleme teknolojisi ile desteklenen dahili mikrofon

Kırmızı ve mavi çift renkli durum gösterge ışığı, BTA10'un hangi durumda olduğunu, açık olup olmadığını, Bluetooth cihazını eşleştirmeyi, şarj etmeyi veya düşük güç hatırlatıcısını hızlı bir şekilde bilmenizi sağlar.

Çift renkli durum göstergesi

Üç düğmeli satır içi denetimler

BTA10'da, yalnızca müziğinizi kontrol altında tutmanıza izin vermeyen, elleriniz bu kadar özgür olmasa bile çağrıları yanıtlayıp aramanıza izin veren, üç kolay erişilebilir tuşa (ses açma, ses kısma, güç / eşleştirme / çalma) sahiptir .

Yorumlar

Taksit

Bir Yorum Yaz

Fiio BTA10 Bluetooth Adaptör ve Amfi

Fiio BTA10 Bluetooth Adaptör ve Amfi

BTA10, ATH-M50 serisi ile uyumludur.

Audiophile dereceli yüksek performanslı amplifikatör

Taksit
Taksit

18 other products in the same category: