İndirimli Fiyat! XTREMPRO X1 USB DAC Kulaklık Amfisi Daha Büyük Görüntüle

XTREMPRO X1 USB DAC Kulaklık Amfisi

MPP0018

New product

X1'in kalbi, daha iyi CD ve Blu-ray Disc ™ oynatıcılarda bulunan yüksek performanslı bir çözüm olan 24 bit ESS Sabre ™ dönüştürme çipidir.

Daha Fazla Detaylar

5 Öğeler

762,71 ₺

-10%

847,46 ₺

Daha Fazla Bilgi

X1, müzik dosyası formatından bağımsız olarak, MP3'lerden ve CD standardı 16-bit / 44kHz'den doğal 24-bit / 96kHz'e kadar yüksek çözünürlüklü ses ve müzik dosyalarını kabul edebilir. Bilgisayarınızın yazılımı bir biçimi tanıyabilir ve oynatabilirse, X1 en iyi ses çıkaracaktır.

Bununla birlikte, tek başına yüksek kaliteli dijital ses dönüştürme, X1'in neden harika ses çıkarmadığından değil. Ses verilerinin bilgisayardan X1'e aktarılması, X1'in tasarım ekibinden özellikle dikkat gerektiriyordu. Unutmayın ki dijital ses bilgisayarlarda saklanır ve 1 ve 0 akışları olarak X1'e gönderilir. 1 ve 0'ın dışında güzel müzikler yapmak, A noktasından B noktasına tüm müzik verilerini almaktan ibaret değildir. Alınan dijital zamanlama ilişkilerini korumak, diyalog veya ses olarak gördüğümüz analog dalga formunu yeniden kurabilmek için çok önemlidir. müzik.

Zamanlama hataları, bilgisayarlar ses kaynağı bileşenleri olarak hizmete sokulduğundan, uzun zamandır dijital ses kayıttan çalma veba salgını olmuştur. X1 çok gelişmiş "asenkron *" USB ses veri aktarım protokolünü kullanıyor. X1, önemli ses "data clocking" işlevlerini bilgisayarla paylaşmak yerine, ses veri aktarımının zamanlamasını tek başına yerine getirir ve dijital zamanlama hatalarını önemli ölçüde azaltır. Buna ek olarak, tüm ses içeriği aynı yerel çözünürlükte veya "örnekleme hızı" ile kodlanmaz. X1, dijital ses verilerini analoga dönüştürmek için kullanılan matematik algoritmalarının doğal örnekleme hızı için her zaman en iyi duruma getirilmesi için iki ayrı onboard "clocks" kullanır Çalınan ses dosyasının veya akışın Bu, daha az hata ve daha iyi ses ile sonuçlanan yerli ses verilerine en az matematiksel manipülasyon sağlar.

Dijital alan adı, bilgisayar tabanlı müzik deneyiminin başladığı yerde olsa da, analog alan adı da dikkat gerektiriyor. Dijital ses kontrolü çok sık sinyal çözünürlüğünü azaltır ve ses kalitesini düşürür. ITunes ses kaydırıcısı kullanıldığında bile X1'in yüksek çözünürlüklü analog ses kontrolü, analog alanda en iyi ses kalitesi için talimatları yerine getirir. Ve X1'in analog devreleri, ESS dönüştürücü çip çıkışından direkt olarak bağlıdır, sinyal yolundaki herhangi bir yabancı, sonik olarak bozucu bileşene ihtiyaç duymazsınız.

Bu iyileştirmelerin tümü, X1'in bilgisayarınızdan tek başına duyacağınız sese göre çarpıcı bir şekilde üstün bir doğal sağlamlık ve netlikle müzik yapmasına izin verir.
Yetenekler ve Özellikler
Tüm Müzik Dosyalarını Çalar: MP3'den 24-bit / 192kHz'e
Kulaklıklar doğrudan kulaklıklar
Değişken çıkış sürücüleriyle güçlendirilmiş hoparlörler veya güç amplifikatörü
Sabit çıktı preamp veya AV alıcısı besler
64-pozisyonlu (bilgisayar kontrollü) analog ses kontrolü
Analog ses kontrolü ve analog çıkış bölümü üzerinden ESS Sabre ™ DAC yongasına doğrudan çift devreli devre
İzole Çift Ana Saatler, tüm örnek hızlarının herhangi bir dönüştürme veya yuvarlama hatası olmadan ideal bir şekilde işlenmesini sağlar


Çıkış gerilimi: 2vrms
Minimum tahrik empedansı (elektronik giriş): 12 ohm
Maksimum kulaklık sürücüsü çıkış gücü: 125mW @ 32 ohm
Analog Ses - Frekans Yanıtı:
DC - 22 kHz (44.1 kHz örnekleme hızı)
DC - 24 kHz (48 kHz örnekleme hızı)
DC - 44 kHz (88.2 kHz örnekleme hızı)
DC - 48 kHz (96 kHz örnekleme hızı)

Yorumlar

Taksit

Bir Yorum Yaz

XTREMPRO X1 USB DAC Kulaklık Amfisi

XTREMPRO X1 USB DAC Kulaklık Amfisi

X1'in kalbi, daha iyi CD ve Blu-ray Disc ™ oynatıcılarda bulunan yüksek performanslı bir çözüm olan 24 bit ESS Sabre ™ dönüştürme çipidir.

Taksit
Taksit

21 other products in the same category: